İzoly Warband X Intel Core i5 10400F RTX2060 Super sistem alınır mı?

Ben zaten RGB sistemi saçma bulan birisiyim görüntü önemsiz benim için. İnternet üzerinden de almak istemiyorum Teknosa mağazasına gidip sipariş vermek istiyorum.

AMD R5 7500F - RTX3060 12GB - PRO A620M-E - 500GB SSD - 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
RTX 4060 yükseltmesi yapın.

Asus Tuf Gaming VG249Q3A 23.8" 1ms 180Hz IPS Oyuncu Monitörü fiyatı, teknik özellikleri, Asus oyuncu monitör modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
İllaki mağaza istiyorsanız ancak bu olur.
Ya da yukarıdaki arkadaşın dediği gibi gaminggentr mağazası aracılığı ile alınabilir.

Teşekkür ediyorum.

son kez rahatsız ediyorum fakat itopyada windows11 içeren bir sistem buldum nasıl sizce?
[/URL]

Son düzenleme:
teşekkür ediyorum.

son kez rahatsız ediyorum fakat itopyada windows11 içeren bir sistem buldum nasıl sizce?
Pek ileriye dönük değil. Almışken DDR5 alın.

İşlemci soğutucuyu ilk çıkan 850₺ olandan alabilirsiniz yeter de artar. Ram'i +208 TL olan 6000 mhz olana geçirin. Bütçenizi zorlayabiliyorsanız bir ram daha ekleyebilir veya 800 liralık 1 TB SSD'ye geçebilir veya ikisini de yapabilirsiniz. Bu dediklerimden sadece işlemci soğutucu zorunlu olanı. Diğerleri ise performansı arttırmak için. METE-VERSE II / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Aşağıdaki sistem eğer 32 GB ram alacaksanız 600 TL daha ucuza denk geliyor ama ram'in hızı biraz düşüyor.
Ekran kartını Inno3D Twin 128 bit olanı seçin. Ramleri Gskill Flare X5 32GB seçin. Kioxia Exceria güzel SSD. Depolama alanı 500 GB yetmez diyorsanız SNV2S seçin. Hero 5A 7000 - Game Garaj

Son düzenleme:

Geri
Yukarı