İzoly X104 Alınır mı ?

İsimyok08

Kilopat
Yer
İsimsiz Şehir
Beyler ben oyun odaklı bilgisayar almayı düşünüyorum 1500-2000 TL arası Google de gezinirken İzoly X104 adlı kasa buldum. Fiyatı 1700TL sizce bu kasa alınır mı ? Daha iyisini bulursanız yorumlara atın lütfen , alırsam bu kasa sizce kaç yıl dayanır ? Parçaları 2. el mi ? Ve ayrıca Google de parçalar arayıp atmayın hazır toplama sistem arıyorum ve İzoly güvenilir mi ?

Son düzenleme:
Bence alma asla parasını haketmiyor çok daha iyileri toplanabilir toplamam dersen gene çok daha iyi hazır sistemler var. R7 240 veya GT 730'un 4 GB versiyonlarını koyup oyuncu bilgisayarı diye satmaya çalışıyorlar. İzoly ve Turbox marka kasalar tamamen para tuzağı almamalısın.yeni bir konu açıp bütçeni söyle 2-3 kat daha iyi sistemler önerirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçemi yazdım zaten 1500-2000TL arası ve ayrıca R7 240 bilgisayar aradım hep işlemcileri eski mesela R7 240 İ5 650 işlemciler hep kötü iyi bir bilgisayar görürseniz lütfen yorum olarak yazın. R7 240 daha iyi olduğunu biliyorum fakat dediğim gibi işlemciler vasat.

Hayır. İnsanları kazıklamaya çalışıyorlar. İlk nesil Intel anakartlardan birine Xeon ve GT 730 takmışlar, oyun bilgisayarı diye kazıklamaya çalışıyorlar. Yersen..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı