J4 Bu ağa bağlanılamıyor hatası

SynopTR

Hectopat
Selamlar. Bu sabah J4 model telefonuma Android 9 güncellemesi geldi. Dün geceye kadar normal bir şekilde Hotspot ile bağlanabiliyorken, bugün bilgisayar telefona bağlanmıyor. Bilgisayar diğer tüm ağlara bağlanabiliyor. Arkadaşlarım telefonlarıyla bana bağlanabiliyor lakin laptop ve telefon bağlanmıyor. Bağlanmaya çalıştığımda, önce Wi-Fi'yi kapatıp, açıyor. Sonrasında bu ağa bağlanılamıyor diyor. Telefonu tamamen formatlamayı denedim.

Selamlar. Bu sabah J4 model telefonuma Android 9 güncellemesi geldi. Dün geceye kadar normal bir şekilde Hotspot ile bağlanabiliyorken, bugün bilgisayar telefona bağlanmıyor. Bilgisayar diğer tüm ağlara bağlanabiliyor. Arkadaşlarım telefonlarıyla bana bağlanabiliyor lakin laptop ve telefon bağlanmıyor. Bağlanmaya çalıştığımda, önce Wi-Fi'yi kapatıp, açıyor. Sonrasında bu ağa bağlanılamıyor diyor. Telefonu tamamen formatlamayı denedim.
Küçük ihtimal ama güncelledikten sonra hotspot şifresi değişmiş olabilir. Başıma geldide:)

Aynı sorun A7 2018 de var ben modemı resetleyıp ısımı değişitirince çözdüm. Sanırım One UI de sorun var

En son aklıma şifreyi kaldırıp öyle bağlanmak geldi ve işe yaradı. Telefondan bağlanmak için gerekli olan şifreyi kaldırdım ve sadece bilgisayarımın mac adresini bağlantı listesine aldım. Şu an bağlantıda bi sıkıntı yok sanırım. Şifreyi koyduğum an bağlanmıyor nedense.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı