J4 Plus, Google kendiliğinden açıldı

Arkadaşlar YouTube'da gezerken birden Google açıldı acaba korkmam gereken bir şey var mı?
Telefon: Samsung Galaxy J4 Plus.

Hocam telefon bu dokunmatik ne de olsa eliniz terli dokunduysanız açılmış olabilir ama çok kuşkuya düştüyseniz telefonunuza antivirüs yükleyip tam tarama yapabilirsiniz. ESET indirebilirsiniz.

Evet çıkacaktır ayrıca Google Play Store harici APK kurmadıysanız çok da korkmanızı gerektiren bir durum yok şayet indirip kurduysanız da bu antivirüs de çıkacaktır ve kendisi silecektir.

Yok APK kurmadım. Ya beni korkutan bir yerde okumuştum telefonunuzda istem dışı bir uygulama açılıyorsa hacklenmiş (telefonunuza sızmışlar) olabilirsiniz diye bir an endişe ettim.

Yok APK kurmadım. Ya beni korkutan bir yerde okumuştum telefonunuzda istem dışı bir uygulama açılıyorsa hacklenmiş (telefonunuza sızmışlar) olabilirsiniz diye bir an endişe ettim.

Yok hocam eğer telefonda çok büyük farklılıklar sezmediyseniz çok üstelemenize gerek yok.
Örnek veriyorum reklam bildirimleri geliyorsa, dosyalarınız sizden habersiz siliniyorsa vs. Gerçi sizi gizlice izlemeyi de tercih edebilir korsan arkadaş bunun için antivirüs barındırın telefonunuzda.

Yok hocam eğer telefonda çok büyük farklılıklar sezmediyseniz çok üstelemenize gerek yok.
Örnek veriyorum reklam bildirimleri geliyorsa, dosyalarınız sizden habersiz siliniyorsa vs. gerçi sizi gizlice izlemeyi de tercih edebilir korsan arkadaş bunun için antivirüs barındırın telefonunuzda.

ESET ile tarama yaptım bir şey çıkmadı.

Geri
Yukarı