J5 Telefona root attıktan sonra yavaşladı

Format atınca sadece sonradan yüklediğiniz uygulamalar ( instagram, WhatsApp) ayarlar, resimler, müzikler gibi şeyler silinir. Yazılım içerisinden gelen uygulamalardan bahsediyorum.
Deneyip döneceğim hocam. Format atınca notlar ve kişiler de gidecek değil mi
Hocam bilgisayardan dosyayı TWRP ekranında dowland moduna geçemiyor musunuz?
Telefonda download moduna geçebiliyorum ve twrp recovery kısmına geçebiliyorum. Şimdi twrp arayüzünde back up ve restore kısmından bir şey yapmayı deneyeceğim.

Arkadaşlar twrpyi devre dışı bırakıp stok recovery'den format atmayı düşünüyorum en son çare olarak.

Deneyip döneceğim hocam. Format atınca notlar ve kişiler de gidecek değil mi

Telefonda download moduna geçebiliyorum ve twrp recovery kısmına geçebiliyorum. Şimdi twrp arayüzünde back up ve restore kısmından bir şey yapmayı deneyeceğim.

Arkadaşlar twrpyi devre dışı bırakıp stok recovery'den format atmayı düşünüyorum en son çare olarak.

Gerek yok stok recovery'e. TWRP ekranından gelen çubuğu kaydırın. Aşağıda ki görselde ki gibi bir ekran gelecek. TWRP menüsünde Wipe butonuna tıklayın. Açılan pencereden Adwanced Wipe bölümüne girin. Daha sonra karşınıza çıkan bölümlerden Dalvik Cache, Cache, System ve Data kutuçuklarını işaretleyin.
install-twrp-recovery-essential-ph-1.w1456.jpg

Gerek yok stok recovery'e. TWRP ekranından gelen çubuğu kaydırın. Aşağıda ki görselde ki gibi bir ekran gelecek. TWRP menüsünde Wipe butonuna tıklayın. Açılan pencereden Adwanced Wipe bölümüne girin. Daha sonra karşınıza çıkan bölümlerden Dalvik Cache, Cache, System ve Data kutuçuklarını işaretleyin.
Eki Görüntüle 912365
Yaptım dediklerinizi sonra formatladı ve yeniden başlattı twrp ekranına atıyor şimdide sadece. Yani telefonu açamıyorum neden?

Hocam bende J5 2015 kullanıyorum. Tavsiyem Lineage OS 16.1 ve ya 17.0 kur telefon hem hafıza problemi yaşamıyor hemde gözle görülür performans artışı yaşıyor. Root kullanıcaksan superuser kurma Magisk kur.

Hocam bende J5 2015 kullanıyorum. Tavsiyem Lineage OS 16.1 ve ya 17.0 kur telefon hem hafıza problemi yaşamıyor hemde gözle görülür performans artışı yaşıyor. Root kullanıcaksan superuser kurma Magisk kur.
Hocam şu an wipe yaptırdı arkadaş ama şu an telefon açamıyorum bile twrp ekranına atıyor otomatik.

Az önce geri yükleme yapmıştım herhangi bir işlem yapmadan önce onu başlattım geri yüklüyor umarım sistem açılır.
System'i sildiğin için gitmiş. Başka bir telefon varsa SD kartı ona tak. Telefonuna uygun Lineage OS ona at sonra İnstall kısmından kur.
Şimdi Geri yükleme kısmından yedekleme yapmıştım onu kuruyorum. Sonra tekrar wipe yapacağım system hariç.

Yeni konular

Geri
Yukarı