J7 Core "Cihaza yetkisiz yazılım yüklendiğinden Güvenli Klasör oluşturulamıyor"

Rahatsız ediyorum ama son bir sorum olacak. Sanırım yüklediğim Stock ROM TR versiyonu değil. Hiçbir şey silmeden TR Stock ROM indirip TWRP'den kursam sıkıntı olur mu? Yoksa her şeyi silip ondan sonra mı TR versiyonunu yüklesem?
Hocam illa TR versiyonu olmak zorunda değil. Hepsi aynıdır. Hatta bazıları daha güvenilir diye Rus ROM’u önerirler. Yani buna takılmanıza gerek yok.

Stock ROMlar kurtarma menüsünden yüklenemez. ODIN ile yükleyebilirsiniz. Ayrıca TR olmaması size birşey kaybettirmez. Bu halde de kullanılabilir.

Hocam illa TR versiyonu olmak zorunda değil. Hepsi aynıdır. Hatta bazıları daha güvenilir diye Rus ROM’u önerirler. Yani buna takılmanıza gerek yok.

Stock ROMlar kurtarma menüsünden yüklenemez. ODIN ile yükleyebilirsiniz. Ayrıca TR olmaması size birşey kaybettirmez. Bu halde de kullanılabilir.

Çok teşekkür ediyorum ilginiz ve alakanız için.

Hortlatmış olacağım ama yazayım dedim. Bende yeni aldığım telefona twrp ile root atmaya çalışmıştım. Ama yanlış sürüm root atmışım. Telefonu kullanmaya devam ettim ama. Sonra dün hata verdi "custom binary blocked by fap lock" diye. Bende türk romu bulamadım almanya romu yükledim. Ufak tefek farklar var. Mesela "briefing" uyhulaması yerine samsung upday var. Ayrıca daha stabil gözüktü gözüme (veya pisikolojik olarak) ama bi fark yok yani odin mod'da offical olarak gözüküyor sadece knox 0x02

Bu bir sorun değildir. KNOX sayacını tetiklemişsiniz. Bunun geri dönüşü yok. Gizli klasör artık kullanılmaz halde. Aynı şekilde Samsung Health'de.
Ben rom falan yüklemedim sadece apk uygulama indirdim ama bende de aynı problem var güvenli klasörüm açılmıyor fikriniz var mı konu hakkında.

Bu bir sorun değildir. KNOX sayacını tetiklemişsiniz. Bunun geri dönüşü yok. Gizli klasör artık kullanılmaz halde. Aynı şekilde Samsung Health'de.
Hocam 3 gündür benzer bir hata yaşıyorum. Geçenlerde telefonumdan silinen fotoğrafları kurtarmaya çalıştım. Bunun için Dr.Fone uygulamasını kullandım. Ancak telefon "Yetkisiz eylem algılandı" şeklinde hata veriyor ve güvenli klasörüme giremiyorum. Ancak Healt uygulamam sorunsuz çalışıyor. Bunu çözmenin bir yolu var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı