J7 Prime Ekran Kilidi

Eren Artıfıcal

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben pin kodu ve parmak izi kullanıyorum.
Geçen gün pinimi değiştirdim fakat ne yaptığım ile ilgili hiçbir fikrim yok, her şeyi denedim yine de yaramadı.
Bir iki gün boyunca parmak izi ile telefona giriş yaptım, fakat sonrasında pin istedi yine pin denemeye başladım.
Bu sefer telefon direkt kilitlendi yani, pin girmeden telefonu kapatamıyorum e hâliyle açamıyorum da.
Ayrıca home tuşum bozuk, usb kablo ile telefonu bilgisayara denemeyi bağladım olmadı ancak aynı kablo ile sorunsuz şarj ediliyor.

Bunlara rağmen telefonu nasıl formatlayıp pini sıfırlayabilirim, yardımcı olabilir misiniz acaba ^^

Güç tulu + ses tuşu ve home tuşuna belirli bir süre basılı tutun. Daha sonra karşınıza bir menü gelecek ve buradan ''wipe data/factory reset''i güç tuşu ile seçin (Ses tuşları ile aşağı yukarı indirebiliyorsun) daha sonra açılan seçeneklerde ''yes--- delete all user data'' seçeneğini seçin.

“Açma / kapama + ses açma + Home” tuşlarına ayna anda basıldıktan bir süre sonra, Android kurtarma ekranının gelmesi beklenir. Bu ekran gelmeden ” ınstalling Update” veya “no command” gibi bilgilerinin olduğu ekranlar gelse bile, “Android kurtarma” ekranı gelene kadar beklemek gerekir. Android kurtarma ekranı geldiğinde, ses kısma tuşuna basarak “wipe data / factory reset” ibaresinin üzerine gelinir. Açma / kapama tuşuna basılır. Bir süre sonra, Android kurtarma ekranında ” reboot System Now” seçeneği belirir. Cihazı yeniden başlatmak için açma / kapama tuşuna yeniden basılır.

Arkadaşlar, telefonu kapatamıyorum pin kodunu girmeden. Güç + home + ses açma/kapama olmuyor o yüzden, kaldı ki home tuşumda bozuk
TWRP yüklü ise sıfırlamadan kaldırabilirsiniz, yüklü mü? Değilse USB hata ayıklama aktif mi?
Hata ayıklama aktif mi bilmiyorum, ama denemeden öğrenemeyiz sanki. Yardımcı olabilir misiniz acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı