J7 Prime kapanıyor

largemarck98

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. 4 yıldır kullandığım J7 Prime telefonumda %40-50 iken kapanma sorunları yaşadığım için geçen hafta telefoncuda orijinal batarya taktırdım. Ancak şarjım %50'lerde iken ekran 2-3 kez gelip gidiyor ve daha sonra kapanıyor ve yeniden şarja takana kadar açılmıyor. Benimle beraber bir arkadaşım da aynı bataryadan taktırdı onda bir problem yok. Bu durumu nasıl çözebilirim?

Orijinal batarya sadece resmi serviste bulunur size kaliteli bir yan sanayiyi orijinal diye takmışlardır.
Ayrıca arkadaşınızın telefonu ile sizin telefona aynı bataryayı taktığının garantisi yok size daha dandik bir batarya takmış olabilir.

Veya cihazın kendisi sıkıntılıdır.

Orijinal batarya sadece resmi serviste bulunur size kaliteli bir yan sanayiyi orijinal diye takmışlardır.
Ayrıca arkadaşınızın telefonu ile sizin telefona aynı bataryayı taktığının garantisi yok size daha dandik bir batarya takmış olabilir.

Veya cihazın kendisi sıkıntılıdır.
kalibrasyon falan çözülmez mi hocam
batarya gitmiş aynı sorunu bende yaşadım orijinal batarya alabilrsiniz
hocam bataryayı geçen hafta değiştirdim zaten, 4 yıllık telefona yeniden batarya masrafı da yapmak istemiyorum

Benim J7 prime %70 de kapanıyordu kaliteli yan sanayi batarya alıp degistirdim. Şu an sorun yok.
Takılan bataryanın üretim tarihi nedir? Size eski üretim batarya satmış olabilir.
Orijinal bataryası olduğunu sanmıyorum.

Geri
Yukarı