J7 Prime ne zaman Android 7.0 alacak?

Klarel11

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Babama 1 ay önce Samsung Galaxy J7 Prime (Samsung Garantili) aldık. Ben hemen güncelleme kontrol ettim güncelleme vardı indi. Ama Android 6.0 hala vardı. Daha sonra internetten baktım bu telefon Android 7.0 alacakmış. Tam tarihi ne zaman bilen var mı? Biraz mantıksız gibi ama bu telefon ilerde 8.0 da alır mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
On7 Prime için de aynı dosyaları kullansak herhangi bir sorun çıkar mı? On7 Prime'ın model kodu SM-G610F/DS, J7 Prime'ında SM-G610F. Bütün özellikleri aynı her iki cihazında. Aradaki fark depolama ve biri çift sim kartlı.
Smart Switch'de de j7 prime olarak görünüyor cihaz, çok kararsız kaldım umarım deneyen vardır aramızda :D

smg610f.PNG
smg2.PNG

Babama 1 ay önce Samsung Galaxy J7 Prime (Samsung Garantili) aldık. Ben hemen güncelleme kontrol ettim güncelleme vardı indi. Ama Android 6.0 hala vardı. Daha sonra internetten baktım bu telefon Android 7.0 alacakmış. Tam tarihi ne zaman bilen var mı? Biraz mantıksız gibi ama bu telefon ilerde 8.0 da alır mı sizce?
J7 Prime'a 13-17 Kasımda güncelleme gelecektir, yani Samsung'un sitesindeki takvime göre öyle. Ve telefon Android 8.0 da alacak diyorlardı ne kadar doğru bilemem.

Şöyle anlatıyım, kendi orjinal romumu aradığımda csc ve pda kodlarına göre, yine J7 Prime'ın romu çıkıyor. Cihazlar kasa olarakta birebir aynı zaten. J7 Prime'ın 32 GB'lık modelini Samsung On7 serisine dahil ederek Türkiye'de satışa sunmuş. Model kodları da aynı, her ikisinin de SM-G610F.

@İbrahim Çağatay Hakkaten birebir aynı modeller. Büyük ihtimal Samsung ülkeden ülkeye göre bu modelin ismini farklı adlandırıyor olabilir, başka bir açıklaması yok çünkü. Tıpa tıp aynı cihaz üretmesinin başka bir nedenini bulamıyorum.

Samsung Galaxy J7 Prime - Full phone specifications

Bu linkte On Prime modeli, J7 Prime olarakta geçiyor. Bu durumda aynı ROM'lar uyabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı