J7 Prime Orangefox Kurulumu

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Elimde şu an kullandığım J7 Prime (ON7xelte) isimli cihaz var. TWRP kurmayı düşünüyordum ama artık hiçbir şekilde desteklenmiyor ve port yapanlar da hiçbir şekilde destek olmuyor. Ben biraz araştırmalarım sonucu Orangefox Recovery isimli kurtarma yazılımını buldum. Sürekli güncelleniyor. Onu kurmaya karar verdim ama kuranlar sürekli "TWRP üzerinden flashlayın" diyor. Benim bunu sıfırdan direkt Odin üzerinden kurmam lazım. Nasıl yapabilirim? İnternet üzerinde hiç rehber yok.

Son düzenleme:
Odin üzerinden kurabileceğinizi sanmıyorum Custom Rom konusunda size kalmış tabi ama kullanmanızı önermem her zaman en iyisi Stock Romdur.
Google bundan böyle Android 10 ve üstünü destekleyeceğini açıkladı yanlış anlamadıysam. Bu da artık uygulamalarımı güncelleyemeyeceğim anlamıma geliyor. Ayrıca custom rom kurmayı istiyordum zaten. Odin üzerinden atmanın bir yolu olmalı benim cihazıma TWRP yüklenmiyor. Port ve Resmi olarak desteği yok çünkü hiç.

Google bundan böyle Android 10 ve üstünü destekleyeceğini açıkladı yanlış anlamadıysam. Bu da artık uygulamalarımı güncelleyemeyeceğim anlamıma geliyor. Ayrıca custom rom kurmayı istiyordum zaten. Odin üzerinden atmanın bir yolu olmalı benim cihazıma TWRP yüklenmiyor. Port ve Resmi olarak desteği yok çünkü hiç.
Stock Rom dışında Custom Rom için desteği olduğunu zannetmiyorum Android 10 desteğini biliyordum duydum ama normal Odin üzerinden yüklemek için araştırın derim yabancı forumlara bakın.

Stock Rom dışında Custom Rom için desteği olduğunu zannetmiyorum Android 10 desteğini biliyordum duydum ama normal Odin üzerinden yüklemek için araştırın derim yabancı forumlara bakın.
J7 Prime'ın bırak android 10, 9 desteği bile yok. Her yerde bu cihaza custom ROM flashlayanlar var. Ama nasıl yaptıklarını hiçbir şekilde açıklamıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı