J7 Prime şarj %20 seviyesinin altına düştüğü zaman hızlı şekilde boşalıyor

TravelerJohn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Merhaba,
Samsung J7 Prime Telefonum'da şarj %20 seviyesinin altına düştüğü zaman hızlı şekilde boşalıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? İnternette *#0228# böyle bir kod gördüm, orada quick start yapınca düzelir falan diyenler var ne düşünüyorsunuz? Bu sorun nasıl çözülür. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba,
Samsung J7 Prime Telefonum'da şarj %20 seviyesinin altına düştüğü zaman hızlı şekilde boşalıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? İnternette *#0228# böyle bir kod gördüm, orada quick start yapınca düzelir falan diyenler var ne düşünüyorsunuz? Bu sorun nasıl çözülür. Teşekkürler.

Hocam dediginiz batarya ile alakalı bir şey. YouTube'deki videolara inanmayiniz. Ben de aynı sorunu yasamistim, batarya degistirince duzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Merhaba,
Hocam yüksek ihtimalle gördüğünüz videolar fake. J7 Kullanmadım Tak / çıkar batarya varmı bilmiyorum. Varsa orijinal batarya alın. Yoksa da servise gönderin.

Arkadaşlar Merhaba,
Dediğiniz kod Samsung cihazların batarya kalibrasyonu için kullanılır. Batarya durumunuzu biraz iyileştirebilir ancak tamamen düzeltmez. Yeni batarya almanız nihai çözüm.

Hocam dediginiz batarya ile alakalı bir şey. YouTube'deki videolara inanmayiniz. Ben de aynı sorunu yasamistim, batarya degistirince duzeldi.
Ben de güvenemedim işte bir sorayım dedim öyle kod yazarak düzelir diyenler pek inandırıcı gelmemişti.
Hocam yüksek ihtimalle gördüğünüz videolar fake. J7 Kullanmadım Tak / çıkar batarya varmı bilmiyorum. Varsa orijinal batarya alın. Yoksa da servise gönderin.
Tak- çıkar yok ya mecbur arka taraf ısıtılıp açılması lazım. Sizce serviste yaparlar mı sonuçta eski telefon birde tahmini ne kadar ücret isterler ? Teşekkürler.
Dediğiniz kod Samsung cihazların batarya kalibrasyonu için kullanılır. Batarya durumunuzu biraz iyileştirebilir ancak tamamen düzeltmez. Yeni batarya almanız nihai çözüm.
Yani bir zarar verir mi o kodu kullanmam bilginiz var mı ?

Hocam ekonomi malum. Kesin bir fiyat söyleyemiyorum. Belki işin içinde olan arkadaşlar vs. vardır. Onlar yardımcı olabilir. Kusura bakmayın.

O kod batarya kalibresi yapıyor. Zaten 5 yılı geçkin bir telefon bence batarya değişimi yaparsanız kendine gelir. (işlemci hızına da etkisi olur)

Vereceğini sanmam. Şarjınız %20 civarındayken bir kere uygulamanız yetecektir.
Şu an %100 şimdi yapsan faydası olur mu ?
O kod batarya kalibresi yapıyor. Zaten 5 yılı geçkin bir telefon bence batarya değişimi yaparsanız kendine gelir. (işlemci hızına da etkisi olur)
Yani o kodu denesem bir nebze faydası olur mu sizce ?
Yani o kodu denesem bir nebze faydası olur mu sizce ?
Hocam ekonomi malum. Kesin bir fiyat söyleyemiyorum. Belki işin içinde olan arkadaşlar vs. vardır. Onlar yardımcı olabilir. Kusura bakmayın.
Teşekkürler görüşlerinizi paylaştığınız için.

Şu an %100 şimdi yapsan faydası olur mu?

Yani o kodu denesem bir nebze faydası olur mu sizce?

Yani o kodu denesem bir nebze faydası olur mu sizce?

Teşekkürler görüşlerinizi paylaştığınız için.

Faydası bence olmuyor bataryanın dengesi kayıyor gibime geliyor. Ben 2.el olarak aldığım S7'de ilk yaptığımda sarjın yarısı kaybolmuştu sürekli yapmanın bir faydası yok. Batarya değiştirdim iyi performans veriyor.

Geri
Yukarı