J7 Pro TFT Mobile cihaz sürümü uyumlu değil sorunu

Hexa Force

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-8100 | RX6600XT Speedster Qick 308 8GB | Kingston Fury Beast 2x8GB RAM | 1TB HDD + 120GB SSD | G102 | B930 | DFGT | H2002P | ACER SWIFT 1 | MSI CREATOR Z17
Selamlar.
J7 Pro telefonumda TFT mobile için ön kayıt açtım fakat son 2 aydır "cihaz sürümü uyumlu değil" hatasını alıyorum. APK denedim fakat uygulama yüklenmedi hatası alıyorum.

Sana özel değil arkadaşımda farklı marka cihazı var onun cihazı da uyumlu değil. Ben oynayabiliyorum sanırım Android sürümüne veya işlemciye bağlı.

Sana özel değil arkadaşımda farklı marka cihazı var onun cihazı da uyumlu değil. Ben oynayabiliyorum sanırım Android sürümüne veya işlemciye bağlı.
Android 9, işlemci mimarisi 64 bit ama çoğu yabancı forum custom rom ile 64 yapabilirsin diyor.

Selamlar.
J7 Pro telefonumda TFT mobile için ön kayıt açtım fakat son 2 aydır "cihaz sürümü uyumlu değil" hatasını alıyorum. APK denedim fakat uygulama yüklenmedi hatası alıyorum.
Aynı şekilde J8 kullanıyorum. Annemin telefonu Oppo A5S'te yükleyebiliyorum fakat kendi telefonumda sorun oluyor. Neden anlayamadım. Pie sürümü, 64 bit.

Geri
Yukarı