Jabra Elit 4 vs 5

Hello bfy

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Jabra elit 4 alabiliyorum ama 5'i zar zor. Bir de çok para vermek istemiyorum. Sizce ne yapayım _4 alınır mı? Yoksa 5 mi?

Aralarında bence çok bir fark yok, kullanım süresi ve 3 ya da 4 özellik fark var. Basslara önem veriyorsanız özellikle 5 daha iyidir.

Aralarında bence çok bir fark yok, kullanım süresi ve 3 ya da 4 özellik fark var. Basslara önem veriyorsanız özellikle 5 daha iyidir.
5 bass konusunda biraz geride kalıyor ancak ekolayzır ile halledilebiliyor biraz olsun. Bass konusunda Jabra Elite 4 daha iyidir, Elite 5 ses netliği ve neutral sound'da daha iyi.

Kendim Jabra Elite 5 kullanıyorum ve memnunum. Elite 5'te + olarak;

Kablosuz Şarj
6 Mikrofon ( Elite 4'de 4 mikrofon var )
ve Elite 4'de de bulunan SBC & Qualcomm aptX'e codeclerine ek olarak AAC codec desteği var.

Bunlar dışında yakın zamanda Elite 4'e ANC ve Multipoint ( anı anda 2 cihaza bağlanabilme ) özellikleri güncelleme ile Jabra tarafından getirildi. Eğer bütçeniz 5'e çıkmıyorsa 4'de bence müzik için oldukça yeterli bir kulaklık olacaktır.

5 bass konusunda biraz geride kalıyor ancak ekolayzır ile halledilebiliyor biraz olsun. Bass konusunda Jabra Elite 4 daha iyidir, Elite 5 ses netliği ve neutral Sound'da daha iyi.

Kendim Jabra Elite 5 kullanıyorum ve memnunum. Elite 5'te artı olarak;

Kablosuz şarj
6 Mikrofon ( Elite 4'te 4 mikrofon var )
Ve Elite 4'te de bulunan SBC & Qualcomm AptX'e codeclerine ek olarak AAC codec desteği var.

Bunlar dışında yakın zamanda Elite 4'e ANC ve Multipoint ( anı anda 2 cihaza bağlanabilme ) özellikleri güncelleme ile Jabra tarafından getirildi. Eğer bütçeniz 5'e çıkmıyorsa 4'te bence müzik için oldukça yeterli bir kulaklık olacaktır.

Şahsen karşılaştırma sitelerindeki verilere göre söylemiştim. İkisini de deneyimlediğinizi varsayarsak sitelerden daha güvenilir bir kaynak olacağı kanaatindeyim. Keyifli forumlar herkese.

Hocam selamlae Jabra Elite 4 mü yoksa 5 mi aldınız deneyimlerini paylaşır mısın şu an yoğun bir şekilde kulalaklık arayışındayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı