Elektronik Jabra Elite 4 Active 1297 TL!

Bir süredir böyle fiyatı hatta daha da düşmüştü. 2 ay önce 1500'e almıştım ben de.
1669656585200.png

Bir süredir böyle fiyatı hatta daha da düşmüştü. 2 ay önce 1500'e almıştım ben de.
Eki Görüntüle 1587471
Buna bakmamıştım açıkçası hocam. Eklemeniz için sağ olun. En son 10 gün önce falan önerdiğimde 1400-1500 civarındaydı ama grafiğe baktığım kadarıyla son önerişimden sonra düzenli bir indirime girmiş.

2 ay önce 1500'e almıştım ben de.

Açıkçası Amazon'dan almış olsam yüksek ihtimalle iade ederdim. Sony WF-1000xm3'ü bağlantı sorunları yüzünden iade edip bunu aldığımda aradaki ses kalitesi farkı fazla gelmişti. Ayrıca ANC'si pek bir iş yapmıyor bana göre. 1500 civarlarında değil de 800-1000 olsa belki parasını hakedebilir.

Evet hocam Samsung.
Daha iyi. Buds 2 ile Samsung telefonlar arasında 3 ekosistem özelliği var.
  • 360 Audio
  • Game Mode
  • Scalable Codec
Bende de Buds 2 var ancak telefonum Xiaomi olduğu için üçünden de yararlanamıyorum mesela. Ama siz yararlanabileceksiniz.

Bu fiyata pek beğenmediğim bir kulaklık. Jabra Elite 3 kullandım 2-3 gün gibi bir süre sesler net ama basslar berbattı aynı şekilde bu kulaklığın da incelemeleri ve yorumları aynı şeyi söylüyor. Bu yerine Soundpeats Air3 veya silikonlu ister ise Air3 Pro alınmalı bence. İlla Jabra olsun derse bass için 75T ve 85T iyidir. Bu arada Elite 3 kulaklığın ANC özelliğini beğeniyorum değinmeden geçmeyeyim tabii bu bir üst modeli Elite 3'ten daha iyidir, teknik incelemeler Elite 3 daha iyi diyor ama bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı