Elektronik Jabra Elite 4 Active 1299 TL

madsea25

Decipat
Daha fazla  
Uzun süredir takip ettiğim bir kulaklık. Fiyatı inanılmaz düşmüş. Açılan konulara baktım 2022 de aynı fiyata düştüğü için indirim konusu açılmış. 1800-2000 lira civarlarındaydı. Suya ve tere dayanıklı bir cihaz spor yaparken kullanabileceğiniz en uygun kulaklıklardan biri. ANC'si başarılı, mikrofonu orta seviye, bass ve tizleri çok başarılı veren bir cihaz. Nays ile 1105 liraya getirebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat güzel düşmüş gerçekten, fakat Elite 3'de çok fazla olumsuz yorum okumuştum, bu nedenle Anker almıştım. Bu modelde kronik bir sorun var mı acaba

Uzun süredir takip ettiğim bir kulaklık. Fiyatı inanılmaz düşmüş. Açılan konulara baktım 2022 de aynı fiyata düştüğü için indirim konusu açılmış. 1800-2000 lira civarlarındaydı. Suya ve tere dayanıklı bir cihaz spor yaparken kullanabileceğiniz en uygun kulaklıklardan biri. ANC'si başarılı, mikrofonu orta seviye, bass ve tizleri çok başarılı veren bir cihaz. Nays ile 1105 liraya getirebilirsiniz.
Elite 2'den geçmeyi düşünüyorum ama kararsız kaldım.

Fiyat güzel düşmüş gerçekten, fakat Elite 3'te çok fazla olumsuz yorum okumuştum, bu nedenle Anker almıştım. Bu modelde kronik bir sorun var mı acaba?

Kronik sorunu yok diye biliyorum, bass ı yeterli bulmayan arkadaşlar var fakat ben birebir Enes Özen'e sormuştum ve bu kulaklığı tavsiye etmişti. Elite 3'te ANC yok diye biliyorum bir de bu modelde var

Bence bu bütçeyi biraz artttırıp fırsattan Q30 kapılabilir.

Hocam o da kaliteli kulaklık fakat biri kulak içi diğer kulak üstü. Tamamen farklı kategoriler kullanım amacı için. Bu tam sporda kullanılmaya yönelik bir kulaklık

Elite 2'den geçmeyi düşünüyorum ama kararsız kaldım.

Elite 2 de kaliteli cihazdır, yeni aldıysanız geçmeyin bence, eskidiyse geçilebilir ama

Fiyat güzel düşmüş gerçekten, fakat Elite 3'te çok fazla olumsuz yorum okumuştum, bu nedenle Anker almıştım. Bu modelde kronik bir sorun var mı acaba?

Hocam 1 senedir Elite 3 kullanıyorum gayet yeterli bir kulaklık bazı insanlar hunharca kullanıp oluşan sorunları cihaza atmayı çok seviyor.

Elite 2'den 4'e geçmeye değmez. Elite serisi genel olarak güzel. Ben de daha yeni Elite 3 aldım memnunum. Elektronik ürünlerde bozulmadığı sürece yenilemeyi gerektirecek bir durum yok profesyonel ihtiyaçlarınız yoksa.

Geri
Yukarı