Jabra Elite 4 Active TWS nasıldır?

Darkskynin

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklık alacağım ve biraz araştırma yaptım, tam bütçeme yetecek miktarda güzel bir kulaklık buldum, gayet de iyi gözüküyor özellikleri ama ben bir de size danışayım dedim. Sizce bu kulaklık nasıldır?

Not: En fazla 100₺ daha pahalısını alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Jabra Elite 7 Pro kullanıcısıyım, çevremdeki herkese de her seviyeden ürününü tavsiye ettim ve aldırdım. Hiçbiri bir memnuniyetsizlik yaşamadı. Cidden bu işi yapıyorlar, size de tavsiye ederim.

Dip ses harici bir problemi yok. Gerçi benimki spor yaparken ter dolayısıyla bozuldu, spor yaparken kullanmak için alıyorsanız tavsiye etmem. Dip ses sorunu da Elite 3 modeline göre çok daha iyileştirilmiş durumda fakat dikkatli biriyseniz sinir bozucu olabilir. Ben alıştım gerçi. Ses kalitesi ve şarj süresi olarak çok memnunum.

Dip ses harici bir problemi yok. Gerçi benimki spor yaparken ter dolayısıyla bozuldu, spor yaparken kullanmak için alıyorsanız tavsiye etmem. Dip ses sorunu da Elite 3 modeline göre çok daha iyileştirilmiş durumda fakat dikkatli biriyseniz sinir bozucu olabilir. Ben alıştım gerçi. Ses kalitesi ve şarj süresi olarak çok memnunum.
Terden dolayı nasıl bozuldu? Su geçirmiyor diye yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı