Jabra Elite 7 Active vs Sennheiser CX TWS

mertutux

Hectopat
Makaleler
2
Çok basit bir soru, hangi model tercih edilmeli? Sennheiser'in aldıktan sonra müşteri desteği daha iyi olduğundan daha yakın geldi bana. Veya 2500 fiyat bandında başka hangi Bluetooth'lu kulaklıklara bakılabilir? Edifier Neobuds Pro'ya baktım fakat Türkiye'deki distribütörü çok ilgili değilmiş. Sadece kulaklığın kalitesi değil, sonradan verilecek destek de önemli benim için. Şimdiden teşekkürler.

Sony Linkbuds S de bakılabilir. Jabra güzel marka ama desteği nasıl bilemiyorum. Sennheiser desteği konusunda internette iyi şeylere rastlamıştım ama özellikle yorum aramadığımı belirtmeliyim. Denk gelmiştim sadece.
Ses açısından Linkbuds S mi Sennheiser CX TWS mi hocam?

Jabra Elite 7 Active. 15 dakika önce 1112'ye satıldı Jabra. 🙁 Benim de görmemle stoğun bitmesi bir oldu.
Dün gece gördüm aslında ama almaya zaman olmadı. :(

@borisyeisar Hocam merhabalar yeni konu açmak istemedim, Elite 7 Active / CX TWS / Linkbuds S arasından en az sorunu olan sporda da günlük hayatta da kullanabileceğim model hangisi? veya 2500 bandında başka öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Başka forumda alanlar isyan ediyor :)
Yani Almadığınız işin şanslısınız

Normalde Kulaklık iyi güzel kullanıyorum 2-4 kullandım ve 7 kullanıyorum mediamaektan alınma en ufak sıkıntısı sorunu yok

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı