Çözüldü Jack girişinin kaç pinli olduğu nasıl öğrenilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Udquuu

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yeni bir kulaklık alacağım fakat kulaklığı kullanabilmem için 4 pinli 3,5 mm bir jack girişine ihtiyacım varmış. Laptopumda bir jack girişi var ama kaç pinli olduğunu bilmiyorum. Bunu nasıl öğrenebilirim?

Çözüm
Laptop modeli nedir? Tam olarak yazar mısınız? Mikrofon ve kulaklık girişi ayrı değilse combo jack olur ve 4pinli olur. Tek jack girişi varsa kullanabilirsiniz.
Laptop modeli nedir? Tam olarak yazar mısınız? Mikrofon ve kulaklık girişi ayrı değilse combo jack olur ve 4pinli olur. Tek jack girişi varsa kullanabilirsiniz.

Çözüm
Arkadaşlar merhaba, yeni bir kulaklık alacağım fakat kulaklığı kullanabilmem için 4 pinli 3,5 mm bir jack girişine ihtiyacım varmış. Laptopumda bir jack girişi var ama kaç pinli olduğunu bilmiyorum. Bunu nasıl öğrenebilirim?
Anladığım kadarıyla mikrofonlu telefon kulaklığını kastediyorsunuz.

Eğer combo giriş bir jak girişine sahipseniz telefonunuzun mikrofonlu kulaklığının aynı anda hem hoparlörünü hem de mikrofonunu kullanabilirsiniz. (Bunun için jakta 3 çizgi olmalı, yani 4 pinli)

ASUS TUF Dash F15 FX517zm. Evet şimdi ASUS'un sitesinden kontrol ettim combo jack olarak yazıyor. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı