Jackson JS11 Dinky 2-Point Tremolo Amaranth Klavye Gloss Black elektrogitar farkı nedir?

Hocam takıldığında ne işe yarıyor? İlk defa gitar çalacağım takmam gerekiyor mu? Jackson iyi marka mı? Bu gitar teni başlayan biri için uygun mu?
Jackson iyi marka çalınır kullanılır. Takıldığında, üste çeker veya aşağı itersen teller gevşer ya da sıkılaşır bu da sesi değiştirir ama sadece bunu yaparsan. Çok gerekli olan bir şey değil, çoğu ünlü kullanmaz ki kendim de kullanmıyorum ben. Gerekli bir şey değil o kadar da. Yeni başlayan için uygundur evet zaten yeni başlayan da güzel bir gitar almalı ki tadını alabilsin.

Jackson iyi marka çalınır kullanılır. Takıldığında, üste çeker veya aşağı itersen teller gevşer ya da sıkılaşır bu da sesi değiştirir ama sadece bunu yaparsan. Çok gerekli olan bir şey değil, çoğu ünlü kullanmaz ki kendim de kullanmıyorum ben. Gerekli bir şey değil o kadar da. Yeni başlayan için uygundur evet zaten yeni başlayan da güzel bir gitar almalı ki tadını alabilsin.

Peki hocam sizce sludge metal tarzı ağır şeyler için hss mi, hsh mi yoks sss mi daha iyi? Ona göre aklımda bir model daha varda.

@Fallen God JS11 çevremden duyduğum kadarıyla pek önerilmiyor. Deneme fırsatım olmadı fakat klavyesi pek rahat değilmiş. Fakat bu fiyat bandında başlangıç için yeterli olacağını düşünüyorum. Bütçeni biraz daha artırabilirsen Schecter SGR C-1 önerebilirim.

Tremolo için bir şarkı bırakıyorum. 14. saniyedeki ses tremolo kolu kullanılarak çıkarılıyor. 44. saniyede de kullanımını görebilirsin. Dediğimiz gibi çok lazım olan bir şey değil, aldığında fark edeceksin zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Fallen God JS11 çevremden duyduğum kadarıyla pek önerilmiyor. Deneme fırsatım olmadı fakat klavyesi pek rahat değilmiş. Fakat bu fiyat bandında başlangıç için yeterli olacağını düşünüyorum. Bütçeni biraz daha artırabilirsen Schecter sgr C-1 önerebilirim.

Tremolo için bir şarkı bırakıyorum. 14. saniyedeki ses tremolo kolu kullanılarak çıkarılıyor. 44. saniyede de kullanımını görebilirsin. Dediğimiz gibi çok lazım olan bir şey değil, aldığında fark edeceksin zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam o gitar bütçemi aşıyor ve JS11'in klavyesinin rahat olduğunu söylüyorlar hep.

Sololarda fark olur hsh daha iyi solo kısımlarında ama çok da fark etmez öyle.

Hocam hss olarak hangısını önerieiniz? Jackson JS11 Dinky 2-Point Tremolo Amaranth Klavye Gloss Black Elektro Gitar Fiyatı, Özellikleri | Zuhal Müzik Squier Bullet Strat with Tremolo HSS Laurel Klavye Black Elektro Gitar Fiyatı, Özellikleri | Zuhal Müzik

Hsh olarak hangisini önerirsiniz? Schecter BANSHEE-6 SGR Elektro Gitar (Mat Siyah) | doremusic IBANEZ GRGR131EX-BKF GRGR Elektro Gitar Fiyatı, Özellikleri | Zuhal Müzik https://www.zuhalmuzik.com/ibanez-g...Y3KC5uvilg2bOHL8mrFdVligCXC5qza8aAoZBEALw_wcB

Yeni konular

Geri
Yukarı