JAHO-PRO/R5 PRO 4650G sistem vs Dark Aegis | Intel i3 10100F sistem

O sistemde işlemciye kesinlikle yükseltme gerekiyor. Tavsiyem Jahrein sistemin alınıp işlemcinin satılıp 5600 ile değiştirilmesi. İlave yaptığınızda 2 işlemci arasında 600-700TL gibi bir fiyat olmasına rağmen +1800TL gibi bir fiyat çıkıyor. Saçmalık :)

O sistemde işlemciye kesinlikle yükseltme gerekiyor. Tavsiyem Jahrein sistemin alınıp işlemcinin satılıp 5600 ile değiştirilmesi. İlave yaptığınızda 2 işlemci arasında 600-700TL gibi bir fiyat olmasına rağmen +1800TL gibi bir fiyat çıkıyor. Saçmalık :)
Bence de bu sistem alınmalı sonra işlemciyi satıp 5600 ile değiştirebilir.
@Ctvxn orasını biliyorum ama onay vermeyebilirdi bence.
:D Sen şey mi sanıyorsun
itopya jahrein'e abi böyle bir kasa yaptık tamam mı? Diyor oda evet iyiymiş yayınlayın diyor.
Bunların hepsi satış stratejisi adamlar elinde fazlalık olan satamayacağı bütün malzemeleri sisteme tıkıştırıyor ve satışa sunuyor.
Jahrein sponsorluktan parasını alır çekilir ne derdi var sizle.

Bence de bu sistem alınmalı sonra işlemciyi satıp 5600 ile değiştirebilir.

:D sen şey mi sanıyorsun.
İtopya Jahrein'e abi böyle bir kasa yaptık tamam mı? Diyor oda evet iyiymiş yayınlayın diyor.
Bunların hepsi satış stratejisi adamlar elinde fazlalık olan satamayacağı bütün malzemeleri sisteme tıkıştırıyor ve satışa sunuyur.

Benim bildiğim bazı YouTube kanalları veya twtich de yayın yapan kişiler mesela X kişisi İtopya ile anlaşma yapıyor bu kişiyle bu kişi YouTube kanalında vs sistemi tanıtıyor diye biliyorum.

Benim bildiğim bazı YouTube kanalları veya twtich de yayın yapan kişiler mesela X kişisi İtopya ile anlaşma yapıyor bu kişiyle bu kişi YouTube kanalında vs sistemi tanıtıyor diye biliyorum.
Onlar teknoloji kanalları için geçerli bak istersen Jahrein'in kanalına hiç paylaşılmış mı böyle bir video.

Geri
Yukarı