Jahrein hakkında ne düşünüyorsunuz?

Her konuda fikrini belirtiyor evet. Ama çoğu konuda gerçekleri söylediği için başta toplum tarafından linç yiyor. En sonunda da millet onun haklı olduğunu anlayınca da "Jahoyu sevmem ama bu sefer haklıymış" diyor. Tabii bu da benim fikrim katılmayabilirsiniz.
Her konuda fikrini belirttiği için zaten bazı konularda haklı oluyor.

"Kim ünlü yaptı bunu?" dediğim şahıslardan biri.
Öyle demeyin Lucifer sokaklarda "Jahraynı tanıyan var mı" diye bağırıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her konuda bir fikir beyan etmek için çaba gösteriyor. Bazen haklı, bazen haksız.
Haklısınız her konuda fikrini belirtiyor. Ben çoğu konuda haklı olduğunu düşünüyorum. Haksız olduğu birtakım konular var tabii ki. Twitch bit olaylarında Twitch'e geri dönen şöyledir böyledir diyip Twitch'te yayın yapanlara kötü söz kullanıp geri Twitch'e dönmesi mesela bunlardan biri.

Başka hangi konularda haksız sizce?

İnsanlara hakaret etmeyen, sevgiyi ve saygıyı bilen güzide bir insan.
Abdülkadir 🤣

Zeki ve kendini geliştirmiş fakat bazen gereksiz eleştiriler yaptığını. Gayet severim kendisini, bence boş diye bahseden insanların pek Jahreini takip ettiğini düşünmüyorum. Genel olarak tartışmalarda haklı olan, düzgün eleştiri yapan birisi. Bazen gereksiz yere millete sallıyor fakat yüzdeliğe vurduğunda %80 haklıdır.

Zeki ve kendini geliştirmiş fakat bazen gereksiz eleştiriler yaptığını. Gayet severim kendisini, bence boş diye bahseden insanların pek Jahreini takip ettiğini düşünmüyorum. Genel olarak tartışmalarda haklı olan, düzgün eleştiri yapan birisi. Bazen gereksiz yere millete sallıyor fakat yüzdeliğe vurduğunda %80 haklıdır.
Benim de kendisi hakkında düşüncelerim neredeyse böyle.

Geri
Yukarı