Jahrein'in Kemal Kılıçdaroğlu'yla Yaptığı KKHA nasıldı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gençlerin oyunu kapmak için yapılan bu tarz saçma girişimlere destek vermiyorum. Yapacaksanız adam gibi icraat yapın en azından başında olduğunuz şehirlerde, böyle içi boş şov amaçlı yapılan şeylere benim karnım tok. Ama evet çoluk çocuğun oyunu kaparsınız, ne de olsa geçmişte yaptığınız rezillikleri bilmiyorlar pek fazla. Akp = chp

Son düzenleme:
Ekran görüntüsü 2021-05-22 213002.png

Çok iyi bir yayın oldu. Özellikle alışılmadık ve zor sorulara verilen tatmin edici cevaplar bana kalırsa özellikle gençler üzerinde olumlu bir hava yarattı. Yıllar önceki söylemlere takılı kalmak doğru bir durum değil. Çünkü siyasi konjektürde söylemler gündeme göre belirlenir ve desteklenen yapılar zamanla terk edilirken desteklenmeyen yapılara destek gelebilir. Eğer bu duruma takılı kalsaydık bugün Mısır'la, Yunanistan'la masaya oturmak için çabalamaz, megri megri söylemez, sınırdan teröristleri geçirmez, TRT'de Öcalan'ın kardeşini yayına çıkarmazdık. Politika sabit değildir, değişmezse yıkılmaya, geri kalmaya yüz tutar. O yüzden zaten demokrasinin olmazsa olmazı güçler ayrılığı ve güçlü bir muhalefettir.

Yayının neredeyse tamamını izledim denebilir. Açıkçası verilen cevaplardan, sorulan sorulardan gayet memnun kaldım. Bu yayın beni tatmin etti. Siz ne düşünüyorsunuz?

Atatürk ilkelerini dahi sayamayan birisi bana kalırsa erdoğan bile kendisinden daha fazla atatürkçüdür bu sebeple izlemedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı