Jahrein'in gereksiz egosu

Sen de açabilirsin. Yasalar Jahrein'e özel değil.

Yine aynı şey. Tamam Jahrein'in dili kötüyse dava açsınlar o zaman. Bu adamın yediği küfürü Kafalar gibi tipler yemiyor bu arada. Halbuki yapması gereken sakalını alıp çekilmek. Ne uğraşıyorsun omurgalı olmakla? Bizim insanımıza ters böyle şeyler. 😃
Jaho'da böyle bir hayatı seçti, yediği küfürleri umursamıyor ki bile.

"Sonsuz" bilgisiyle IQ show yapan bir adam. Her şeyi kendisi biliyor. Dolayısıyla bilmeyenleri aşağılıyor. 1 sene önce A diyip 1 sene sonra B demesini de iyi biliyor. Saçma sapan apolitiklik anlayışıyla da bilinçsiz genci oy vermemeye sevk ediyor. Külliyen zararlı, haşere bir tip.

Arkadaşlar Twitch ve Twitter böyle çalışıyor zaten, sen bana söv ben sana söveyim de tıklanma oranımız artsın. 2 hafta sonra da özür dileriz.

Jaho'nun siyasi fikirleri değil, halka etkileşimi beni ilgilendiriyor. Siyasi olarak yorum yapamam ama etkileşimi kötü.
Adam gündelik hayatta nasılsa yayında ve sosyal medyada da öyle. Eğer böyle insanları değil de yapay insanları seviyorsanız onları izleyebilirsiniz o zaman. Sırf yerli ve milli diye Erzurum öven yayıncılar gibi mesela. "Aman abi düzenimiz bozulmasın, ay laf söyleyen olur şimdi dur herkesin kalbini kazanmalıyım" bir adamı herkes seviyorsa zaten o adamda bir iş vardır.

Geri
Yukarı