Jahrein'in Milletvekili Seçimlerine Adaylığını Koyması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Jahreinin boş olduğunun en büyük kanıtı budur^^

Jahrein chatini zaten hiç konuşmuyorum, en boş onlar. :D

Nefes yormaya gerek yok. Bu tartıştığın çocuk bir stereotip zaten. Jahrein hakkında herhangi bir paylaşımın altında amip gibi geziyorlar ve dedikleri şeyler hep aynı. Birkaç özelliklerini sayayım;
-Hiçbir yayını izlemezler.
-Boşsun, her şeye sallıyon gibi kalıplar kullanırlar.
-Ortalama her insanın yapabileceği çıkarımları yaptığında Profesör Jahrein vb. şeyler söyleyerek üste çıkmaya çalışırlar.
-Youtube'dan ve Instagram'dan takip ederler. Tek gördükleri şey klip paylaşan sayfaların sunduklarıdır.
-Başka bir yayıncıyı izlerler ve Jahrein onu eleştirdiği için fanatik gibi Jahrein'i kötülemeye çalışırlar.
-Jahrein kitlesi koyun, Jahrein çhat'i çöp, Jahrein izleyicileri 12 yaşında gibi kalıplaşmış sözleri kullanırlar.
Hiçbiri ile alakası yok. Bir insanı sevmiyorsan sevmezsin. Üslubu, tavırları yüzünden sevmiyoruz sevmiyorsak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu adamın kendisi durduk yere Jahrein'e "sallamıştır". Jahrein'de bunu takmayıp, telif atmış. Ne var yani bunda ?

Burada sallayan Jahrein değil, kanalın sahibi.

Jahrein'in kitlesi 5 senedir falan böyle zaten. Seçime de 2 sene var. Kitlesinin çoğu seçimde oy kullanacak fakat bence fazla linçleniyor. Milletvekili olma potansiyeline sahip.

Nefes yormaya gerek yok. Bu tartıştığın çocuk bir stereotip zaten. Jahrein hakkında herhangi bir paylaşımın altında amip gibi geziyorlar ve dedikleri şeyler hep aynı. Birkaç özelliklerini sayayım;
-Hiçbir yayını izlemezler.
-Boşsun, her şeye sallıyon gibi kalıplar kullanırlar.
-Ortalama her insanın yapabileceği çıkarımları yaptığında Profesör Jahrein vb. şeyler söyleyerek üste çıkmaya çalışırlar.
-Youtube'dan ve Instagram'dan takip ederler. Tek gördükleri şey klip paylaşan sayfaların sunduklarıdır.
-Başka bir yayıncıyı izlerler ve Jahrein onu eleştirdiği için fanatik gibi Jahrein'i kötülemeye çalışırlar.
-Jahrein kitlesi koyun, Jahrein çhat'i çöp, Jahrein izleyicileri 12 yaşında gibi kalıplaşmış sözleri kullanırlar.
Ben bu insanları anlamıyorum zaten dostum. Bu kadar önyargı ve bu kadar kendini üstün görmeyi nasıl başarıyorlar? Jahrein'i takip eden kişileri "koyun" mu sanıyorlar? Bu adamın bu güne kadar ne zararını gördük? Adam "cahil" kişileri eleştiriyor ki çok haklı bu konuda. Eleştirdiği şeylerin hepsi doğru zaten. Unlost'u eleştirdi diyor adam nedeni bile bilmiyor. Diyorum ya Twitch'i hayatı boyunca bir kere izlememiş adam gelmiş laf yapıyor.

Jahrein'in kitlesi 5 senedir falan böyle zaten. Seçime de 2 sene var. Kitlesinin çoğu seçimde oy kullanacak fakat bence fazla linçleniyor. Milletvekili olamayacak birisi mi sizce Jahrein?
Olup ne olacak? Akrabalarını falan mı kayıracak?

Hiçbiri ile alakası yok. Bir insanı sevmiyorsan sevmezsin. Üslubu, tavırları yüzünden sevmiyoruz sevmiyorsak.
Senden bahsetmedim değil mi neden atıldın öne?

@ableben Bak yazdığım 3 maddeyi tek cümlede kullandı. 😉

Jahrein'in sürüsü dolmuş Technopat Sosyal.😁😁 ben kaçar, siz Jaho'nun her dediğine "evet" demeye devam edebilirsiniz. 🤫

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı