Jahrein'in Twitter hesabı askıya alındı!

GMC Denali

Hectopat
Daha fazla  
Jahrein'in Twitter hesabında çıplak güneşlenen adam ve Bebek Sahili'nde cinsel ilişkiye giren insanları paylaşması sonucu hesabı askıya alınmış olarak gözüküyor.
Screenshot_20220601-082458.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Siyaseti eleştirmek için milletvekili mi olmak gerek ?
Her şeye burnunu sokmamak gerek. Herkes kendi işini yapsın. Siyasi olarak ben de her gün her şeyi eleştiriyorum ve bu hakka sahibim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bebek görüntülerini çoğu twitter kullanıcısı da paylaşmıştı ama onların hesabı askıya alınmadı başka bir neden olmalı bence.
Kendisi influencer. Onun demesiyle rastgele birisinin demesi aynı değil. Hatta daha küçük bir kitleye hitap eden influencer ile de aynı değil. Büyük bir kitleye hitap edince dikkat çekiyor. Millet rapor etmiştir, Twitter fark etmiştir vs. İlla başka ban yiyenlerde ve yiyeceklerde vardır.

Her şeye burnunu sokmamak gerek. Herkes kendi işini yapsın. Siyasi olarak ben de her gün her şeyi eleştiriyorum ve bu hakka sahibim.
Biz halkız ve bizim işimiz siyasileri eleştirmek yeri gelince tebrik etmek. Siyasilerin yanlışlarını söylemek, hatalarını göstermek yanlış bir şey değildir. Asıl Jahrein gibi eleştirenler olmasaydı, siyasiler adımlarını atarken çekinmezlerdi.

Jahrein şu an birçok yanlışı engelliyor veya engellenmesine yol açıyor. Kendisi de parti kuruyor zaten.

Geri
Yukarı