Jahrein'in YouTube kanalı hacklendi

• Konuyu başlatan MarkS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 948

MarkS

Hectopat
Yer
NY
Hackerlar ismini Tesla Live yapmış. Videolar görünmüyor gizliye alınmış galiba.
jaco.jpg

Şu an hesabı geri almışlar.

Şu günlerde de YouTuber'lerin çoğu bu şekilde hackleniyor, nasıl hacklendiklerini de merak etmiyor değilim. Önüne gelen her linke tıkladıklarını da düşünmüyorum ve YouTuber'lerin çoğunu hackleyen kişi de hep aynı kişi, kanalın adını Tesla Live yapıp Tesla yayınları yapıyor.

Nasıl hackleniyor bu ünlü kişiler? Hani önüne gelen her linke basan kişiler de denemez.
Pandayı dinlemedin sanırım, iş teklifi adı altında dosya gönderiyorlar yayıncılar da dosyayı açtığında bilgiler gidiyor. Tabi ben basit şekilde anlattım günlerce görüşmeler gerçekleştirdikten sonra bu şekilde alıyorlarmış.

Her şey linke tıklamak değil, kişisel verilerin her yerde dolaşınca almak için çok da kasmıyorlardır :D
İyi de şifreleri de internette dolaşmıyordur. Onlarca güvenlik önlemi de var, sırf iki adımlı doğrulama bile işin içinden çıkarabilir.

Pandayı dinlemedin sanırım, iş teklifi adı altında dosya gönderiyorlar yayıncılar da dosyayı açtığında bilgiler gidiyor. Tabi ben basit şekilde anlattım günlerce görüşmeler gerçekleştirdikten sonra bu şekilde alıyorlarmış.
Yine sponsor dolandırıcıları yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı