Jailbreak'li iPhone 8 alınır mı?

klolopski

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
iPhone 8 alacağım bir tane ilan buldum. Son fiyat 4000 diyor. Sadece cihazı teslim edecekmiş. Pil sağlığı 78 her şey orijinal ancak Jailbreak var bu biraz kafamı karıştırdı açıkçası. İsterseniz kaldırırım diyor ama her şey eskisi gibi olur mu?

iPhone 8 alacağım bir tane ilan buldum. Son fiyat 4000 diyor. Sadece cihazı teslim edecekmiş. Pil sağlığı 78 her şey orijinal ancak Jailbreak var bu biraz kafamı karıştırdı açıkçası. İsterseniz kaldırırım diyor ama her şey eskisi gibi olur mu?
Kaldırsın sonra sen test etmek için eline aldığında kesinlikle telefonu sıfırla iCloud için mi jailbreak yapmış kontrol et.

Kaldırsın sonra sen test etmek için eline aldığında kesinlikle telefonu sıfırla iCloud için mi Jailbreak yapmış kontrol et.

iCloud için dedi, ama sordum iCloud kilitlimi diye hayır icoludunuzu girip rahatlıkla kullanabilirsiniz dedi.

Eskisi gibi olmaz. Jailbreak donanımlara zarar verebilir.

Ne gibi mesela.

iCloud için dedi, ama sordum iCloud kilitlimi diye hayır icoludunuzu girip rahatlıkla kullanabilirsiniz dedi.

Ne gibi mesela.
iCloudunu girip kullanma değil mevzu. Sıfırladıktan sonra girebiliyorsan tamam ama direk açık telefonda icloud girme oluyorsa alma. Söyle ona telefonu sıfırlayacağım diye. Problem etmezse sorun yok.

Geri
Yukarı