Jailbreak'li iPhone'da Papara açılmıyor

ahmetylmaz6688

Decapat
Daha fazla  
Kısa bir süre önce telefonuma (6) Jailbreak attım ve herhangi bir sorun olmadan Papara'yı açabiliyordum. Bugün sabah telefonu kapatıp açmam gerekti ve doğal olarak Jailbreak gitti. Yeniden yaptım ve artık Papara açılmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kısa bir süre önce telefonuma (6) Jailbreak attım ve herhangi bir sorun olmadan Papara'yı açabiliyordum. Bugün sabah telefonu kapatıp açmam gerekti ve doğal olarak Jailbreak gitti. Yeniden yaptım ve artık Papara açılmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Uygulama içi bir hata mı yoksa direkt uygulamadan mı atıyor?

@ahmetylmaz6688 Jailbreakli telefonda papara açılmıyor. Update ile ilgili olduğunu sanmıyorum çünkü bu yeni bir şey değil daha önceden de öyleydi. Cashback uygulamasının kötüye kullanımının önüne geçmek için sanırım. Bypass tweaklerini kullanmayı deneyebilirsin.

@ahmetylmaz6688 Jailbreak'li telefonda Papara açılmıyor. Update ile ilgili olduğunu sanmıyorum çünkü bu yeni bir şey değil daha önceden de öyleydi. Cashback uygulamasının kötüye kullanımının önüne geçmek için sanırım. Bypass Tweak'lerini kullanmayı deneyebilirsin.

Hocam Papara'ya mail attım. Ve sorunun Update ile igili olduğunu söylediler yeni bir güncelleme ile düzelteceğiz dediler. Şu anda uygulamaya giriş yapabiliyorum. Teşekkürler yine de.

Hocam Papara'ya mail attım. Ve sorunun Update ile igili olduğunu söylediler yeni bir güncelleme ile düzelteceğiz dediler. Şu anda uygulamaya giriş yapabiliyorum. Teşekkürler yine de.
Eğer bir şey olur da Jailbreak ile Papara açamazsan Hesabım>Ayarlar>Oturum Açma Seçenekleri kısmından Google veya Apple ile oturum açma seçeneği çıkar. Jailbreak kaldırıp bir kez bu şekilde Apple ya da Google'dan oturum açarsan uygulamada sorun çözülüyor. Jailbreak kullanıp giremeyen arkadaşlar bu yöntemi yaptıktan sonra sorunsuz girebilir 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı