Çözüldü Jak girişi nasıl Type-C'ye dönüştürülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Baran Ayvazson

Decapat
Makaleler
1
Yer
Muspelheim
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bilgisayarımdaki Type-C grişine kulaklığımı takmak istiyorum. Bunun için önerebileceğiniz bir alet var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ugreen Type-C 3.5mm Çevirici Aux Kablo : Amazon.com.tr: Bilgisayar Çok kaliteli bir marka. Kendimde başka ürünlerini kullanıyorum.
Ugreen Type-C 3.5mm Çevirici Aux Kablo : Amazon.com.tr: Bilgisayar Çok kaliteli bir marka. Kendimde başka ürünlerini kullanıyorum.
Bu kablo örgülü olduğu için uzun dayanacağını düşünüyorum.
Type-C'den 3.5 mm'ye dönüştürücüler var. İyisi olsun derseniz direkt Apple'ınkinin linki:

Çözüm
Type-C'den 3.5 Mm'ye dönüştürücüler var. İyisi olsun derseniz direkt Apple'ınkinin linki:

Arkadaş jak girişi Type-C dönüştürücü sormuş sizin attığınız tam tersi.

Teşekkür ederim bunu almayı düşünüyorum
Naçizane tavsiyem 19 TL daha koyun Apple alın.
Ortalama üstü bir kulaklığınız varsa ses kalitesi olarak bir üst seviyeye taşır. İçerisinde Cirrus Logic'in kaliteli bir DAC ünitesi var.
Şu mesajda uzun uzun bahsettim.
Burada da incelemesi var.

Arkadaş jak girişi Type-C dönüştürücü sormuş sizin attığınız tam tersi.
Başlıkla içerik çelişiyor.
bilgisayarımdaki Type-C grişine kulaklığımı takmak istiyorum. Bunun için önerebileceğiniz bir alet var mı?

Type-C female girişi 3.5 mm female girişe çevirmeye çalışıyor.
3.5 mm çıkışlı kulaklığını takacak. Benim anladığım bu.
Çözüm olarak işaretlediği mesaj da zaten benim önerdiğimle benzer bir ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı