James Donkey 120 GB SSD alınır mı?

SSD geldi montajını ve testini yaptım vaad edilen gibi. Fakat sıcaklık olayına biraz takıldım 3 saat çalıştırmama rağmen sürekli 49 derece olarak gözüktü. Galiba sıcaklığını ölçemiyoruz ya da gerçekten 49 derece. :) Arkadaşlar rica etsem sizde sıcaklık değerlerinizi paylaşabilirmisiniz?
jd2.jpg
jd.jpg
jd3.jpg

Son düzenleme:
Nekadar para kazandığı beni alakadar etmez, para kazanıyordur tabi, adam reklam alıyor ama adamın 10.9 videosu reklam, şimdik o 1'lik kısmınıda reklam demiyor diye reklam olcağını sanmam, hiç sistem kurmayı bilmiyordum en azdından bilgi ediniyorum diyelim, zaten ben o ne kadar desede onun dediklerini yapmam, yanlış bilgi verdiysem kusura bakmayın, adam bu işi reklam için yapsada, bana saygı duymak düşer.

Allah razı olsun ondan, zaten bu işi para için yapmadığı belli, son derece mütevazidir kendisi onun için 1.5 senede 3 sistem değiştirdi ve 1000 liralık klavye kullanıyor. :uyan:
Valla Onur temiz iş :) Sinerji, İncehesap, İtopya sistemlerinden %1 satış payı alsa şimdiye zaten 10 tane sistem toplamıştır. Artık ne kadar satın alan olduysa hayal edemiyorum bile :D Ekstra zaten bir çok sponsorluk anlaşmaları devam ediyor birde üzerine komisyonlu linklerle yurt dışı alışverişine itiyor, Artıway falanda cabası. Yoksa oldukça mütevazidir kendileri :) Ama bana ürünlerin hepsi dizilerde olduğu gibi ürün giydirme çalışması. Millet görsün heves etsin alsın mantığı :)

@Tanınmaz sen mevzuyu tam çözemedin hala. Teknoseyir, Technopat, Donanım Haber, Shiftdelete, HWP ve diğerleri de ürünleri firmalardan sağlıyorlar bundan bir yanlış durum yok. Her ürünü kendileri alamazlar zaten. Kaçırdığın nokta şu, gerektiği zaman bu firmalar bazı markalarla ters düşüp iş yapmıyorlar. Bunun temel nedeni eleştiriyorlar diye. Maşallah bizimki eleştirmeyi bırak toz kondurmadan inceleme yaptığını sanıyor. Çekim kalitesine özendiği kadar içerik kalitesini önemsese zaten 400 bin abone olamazdı.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun, zaten o SSDye 2 şey kuracaksın 1- sistem 2- steam öyle değil mi? Diskin ömrünü kısaltmamak adına en azından 1/3lik kısmını boş bırakmanı öneririm.
Zaten bir HDD var. Bu SSD ucuz ve güzel olduğunu görünce aldım sistem ve Steam kurdum zaten. PUBG,CSGO,The Forest gibi oyunları oynuyorum zaten daha 150GB'a yakın boş yerim var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı