James Donkey 240 GB SSD Çalışmıyor

TevfikYaz

Centipat
Bundan birkaç ay önce James Donkey 240 GB SSD aldım. SSD'yi anakarta taktığım zaman ekrana ASUS'un logosu geliyor ve donuyor. BIOS'a girebiliyorum. BIOS'da da SSD gözükmüyor. SSD'nin garantisi de doldu hep üşendiğimden bir kenara atıyordum. Acaba elimde mi patladı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer varsa anakartınız için bir BIOS güncellemesi yapın. SSD için de bir FW güncellemesi yapın demek isterdim ama henüz JD için bir FW güncellemesi bulabilmiş değiliz. Bulursanız bizimle paylaşın lütfen.

BIOS ayarlarını sıfırlayıp dener misiniz? Recep beyin dediği gibi BIOS güncellemesi yapabilirseniz iyi olur. İmkan varsa başka SATA portuna takarak deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 ay 6 ay kim diyor? Kocaman yazmışlar 3 yıl birebir değişim diye. Gönder değiştirsinler.

Annotation 2019-09-19 173252.png

Ben 6 ay diye nasıl okuduğuma emindim ve baktım kocaman 3 yıl yazmışlar. Teşekkür ederim @117084. Belki BIOS u güncelleyebildiğimde düzelir. Kutusunu saklıyorum. En kötü geri gönderirim. Bir an bir rahatlama geldi :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı