James Donkey 240 GB SSD Hız Testi

Kullanılan NAND yonga, kontrolcü, Firmware sürümü, TBW değeri ve yazılımı belli mi? Yani eşeği sağlam kazığa bağlıyor muyuz hocam? Bak güzel kelime oyunu oldu [emoji38]

Şaka bir yana cidden bu SSD'nin ömrü nedir? SSD dediğin uzun vadede belli olur.
Yaşanan bir sıkıntıda İncehesap 3 yıl birebir değişim garantisi veriyor ama SSD ne kadar okuma kapasitesi vardır ne kadar dayanır şaibeli. Alıp deneyeceğiz bakalım uzun vadede bir sorun yaşarsak bilgilendiririz forumdakileri.
Verileri geri getirme garantisi de veriyor mu? Bazı dersler acı yoldan öğrenilir. Ben ne kadar uyarsam nafile. Tecrübe edince anlarsınız :)

Merhaba arkadaşlar hepinize günaydın. 3 günlük kullanım ve diskin %40'ı dolu olduğu bir hız testi yaptım. Sonuç bu :

Dosya Ekleri

• ssd 8mayıs.PNG
    ssd 8mayıs.PNG
    26,2 KB · Görüntüleme: 91
Kullanılan NAND yonga, kontrolcü, Firmware sürümü, TBW değeri ve yazılımı belli mi? Yani eşeği sağlam kazığa bağlıyor muyuz hocam? Bak güzel kelime oyunu oldu :LOL:

Şaka bir yana cidden bu SSD'nin ömrü nedir? SSD dediğin uzun vadede belli olur.
Hiç bir şeyi belli değil. :D Ben kart puanı falan derken 120GB 120TL'ye aldım depolama amaçlı. Önemli birşeyde yok öyle 3-4 tane oyun attım içine. Sıcaklık sürekli 49 derece gösteriyor, araştırdım herkeste öyleymiş. Sıcaklığını hiçbir zaman göremeyeceğiz anlaşılan. :) Ama bana hiç güven vermiyor içindeki 3-4 oyunla beraber kalsın bakalım kaç yıl götürecek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı