James Donkey 240 GB Vermesi Gereken Değerleri Vermiyor

Pirateinthesky

Kilopat
Makaleler
1
Ürüne dün Windows 10 kurduktan sonra teste soktum, aldığım değerler ise 110 MB/s okuma, 10 MB/s yazma çıktı. İade için mail attım (İncehesap'ta iade işlemlerini bulamadım.) Onun yerine aynı fiyatta bildiğiniz SSD var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminizi belirtin, James Donkey önermesek de olması gerekenden düşük değerler.

Ürüne dün Windows 10 kurduktan sonra teste soktum, aldığım değerler ise 110 MB/s okuma, 10 MB/s yazma çıktı. İade için mail attım (İncehesap'ta iade işlemlerini bulamadım.) Onun yerine aynı fiyatta bildiğiniz SSD var mı?
Almadan önce sosyalden konu açsaydınız keşke eşek markası alınmaz hocam.

Şimdi CrystalMark ile test yaptım 240GB James Donkey diskime. 540 okuma 480-490 yazma verdi 1GiB ve 4GiB seçeneklerinde ortalama olarak. Diğer donanımları kontrol etme şansınız var mı? Sata 2 portu gibi duruyor. Sisteminiz nedir?

Ayrıca şu konuya bakınız: James Donkey 240 GB SSD Okuma/Yazma Hızı Sorunu
Anakartımda sata 2 portu yok. Anakartım Msi A320M Gaming Pro. En iyisi garantiye vermek sanırım.
Sisteminizi belirtin, James Donkey önermesek de olması gerekenden düşük değerler.
Anakart: Msi A320M Gaming Pro, Ryzen 5 Pro 1600,
Reeinno'nun 240 gb olan m2 si var. Fiyatı 240 lira. 1800 okuma, 1200 yazma veriyor. Sizce almalı mıyım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı