James Donkey 610 alınır mı?

EgeTunaBakır

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Uzun süredir bir klavye arıyorum ve mekanik olmasını istiyorum. Son zamanlarda ilgimi çeken marka JamesDonkey, bu klavye iyi mi? Switchleri Outemu marka. Öneriniz var mıdır? Ayrıca JamesDonkey'den mouse önerebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse kısmı bütçe meselesi. James Donkey 007 kullanıyorum aktif olarak Corsair Glaive olmasına rağmen ve çokta kullanmak istememe rağmen bit türlü 007'yi kutusuna kaldıramadım. Gerçi elinde sonunda o kutuya geri girecektir ama 230TL'lik Türkiye satış fiyatıyla bile tercih edilebilir. Daha düşük modelleri konusunda bişey söylemek güç o fiyatlarda Logitech G102 ve Rival 110 gibi daha iyi tercihler var.

Klavye konusuna bakacak olursak 170TL'ye mekanik klavye olarak çok fazla bir marka ve model bulman zor ve o fiyatlarda alacağın üründen fazla bişey beklememekte lazım. Bence alınabilir, beğenmezsen alıcısı çok satabilirsin. zaten O yüzden bu konuda kendin karar ver.

619 modelini 8 aydır kullanıyorum Gateron switch olanını Outemu anahtar pek tavsiye edilen bir anahtar değil çok çabuk bozuluyor onun dışında kullanmamış ve marka fanboyları yapan insanlara aldırış etme derim herkes mekanik klavyelere 400-500tl para veremiyor. Kalite olarak parasını hakeden bir marka klavye olarak diğer ürünlerini kullanmadığım için bir yorum yapamam. Çok çeşit klavye kullanmış biri olarak JD klavye konusunda "fiyatına göre" çok iyi bir seçim tabi Outemu switch tercih etmezsen senin için iyi olur uzun ömürlülük bakımından. Ha dersen ben işimi garantiye almak istiyorum 2. el bilindik markalarıda tercih edebilirsin, tamamen sana kalmış tasarım, ergonomi kişiden kişiye değişen şeylerdir. JD' nin yazılımının vasat ötesi olduğunu da belirteyim.

619 modelini 8 aydır kullanıyorum Gateron switch olanını Outemu anahtar pek tavsiye edilen bir anahtar değil çok çabuk bozuluyor onun dışında kullanmamış ve marka fanboyları yapan insanlara aldırış etme derim herkes mekanik klavyelere 400-500tl para veremiyor. Kalite olarak parasını hakeden bir marka klavye olarak diğer ürünlerini kullanmadığım için bir yorum yapamam. Çok çeşit klavye kullanmış biri olarak JD klavye konusunda "fiyatına göre" çok iyi bir seçim tabi Outemu switch tercih etmezsen senin için iyi olur uzun ömürlülük bakımından. Ha dersen ben işimi garantiye almak istiyorum 2. el bilindik markalarıda tercih edebilirsin, tamamen sana kalmış tasarım, ergonomi kişiden kişiye değişen şeylerdir. JD' nin yazılımının vasat ötesi olduğunu da belirteyim.

james donkey 619 u önerir misin iyi bir klavye mi almayı düşünüyorumda sağlam mı

Uzun süredir bir klavye arıyorum ve mekanik olmasını istiyorum. Son zamanlarda ilgimi çeken marka JamesDonkey, bu klavye iyi mi? Switchleri Outemu marka. Öneriniz var mıdır? Ayrıca JamesDonkey'den mouse önerebilecek var mı?
Aldım ve 2 gün sonra iade ettim tuşlardan yay sesi geliyor ve kalitesiz bu fiyatlara mekanik olmuyor yapabilecek bir şey yok

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı