James Donkey 610 Alınır mı?

197823

Kilopat
James Donkey 610 klavyesini kullanan arkadaşlar klavye ile ilgili düşünceleriniz, yorumlarınız nelerdir sizce alınmalı mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası Doların yükselmesinden sonra sabit kalan fiyatıyla bu tarz ekonomik mekanik klavyelere alternatif üretmek çok zor.
1 - 2 haftalık kullanımım sonucunda çok büyük eksikliğini görmedim. Ekstra bir artı özelliği yok standart bir mekanik klavye. Üst gövde mat pürüzlü alüminyum malzemeden. Arta aydınlatması bence hiç güzel değil özellikle renk tercihleri olmamış. Kaç adet modu var hatırlamıyorum ama var işte bir kaç tane. Kablosu kauçuk ve bana biraz dirençsiz geldi. Kırmızı switch kullandım ve Outemu bir çok klavye kullandığım için bir farklılığı yoktu. Tuş kapakları kalitesi tartışmaya açık ABS plastik. Bilek desteği hiç fena değil hatta CK108'in den daha iyi. Alınmaz demek zor bu fiyatlara bulabileceğin pek bir alternatif yok. Corsair K55 bulabilirsen 200TL'ye ona da bakabilirsin.

James Donkey 610 klavyesini kullanan arkadaşlar klavye ile ilgili düşünceleriniz, yorumlarınız nelerdir sizce alınmalı mı ?
Bence alma ben aldım ve iade ettim tuşlarından yay sesi geliyordu aşırı derecede ve bence kalitesiz bir ürün onun yerine bence de corsair k55 gibi modellere bak

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı