James Donkey 610 vs Logitech G213

semih3845

Hectopat
Ya arkadaşlar malum yaz geliyor ben kendime güzel bir klavye almak istiyorum. Hiç mekanik klavye kullanmadım o yüzden biraz merak ediyorum fakat bütçemi sarsan çok fazla klavye var aralarından 3 tane klavye seçtim Gamepower Warlock, James Donkey 610 birde mekanik olmayan var Logitech g213 hepsi 300 TL civarlarında. Sizce hangisini seçmeli tüm veya onerebileceginiz klavye var mı ? Hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Forumda kimse sana James Donkey önermez ancak kendim kullanıyorum 7 aydır ve bir sıkıntısını görmedim. Aralarında en kaliteli olan Logitech ve bence gözüne hangisi iyi güzel geliyorsa onu al. İncelemeleri izle. Eğer şansın var git bir dene tuşlara bas öyle al.

Verilmez membrana o kadar para zaten. Onu alacağıma 200-250 TL'ye Masterkeys Lite L alırım. Mekanik hissiyatını veren en yakın klavye. Membran değil de yarı mekanik diyebiliriz. Hissiyatı ve ışıklandırması güzel. Şunu da söyleyeyim. 200 TL'ye olan Gamepower Warlock'u da alabilirsin. Outemu switch diye dışlamaya gerek yok bence. Bilinen markalarında bu switch ile ürünleri var ama onlar laf yemiyor. 200 TL'ye de en iyi hissiyatı Gamepower Warlock verir zaten. Kişiden kişiye değişir tabii ki. Düzgün de kullanırsan idare eder bence.

Verilmez membrana o kadar para zaten. Onu alacağıma 200-250 TL'ye Masterkeys Lite L alırım. Mekanik hissiyatını veren en yakın klavye. Membran değil de yarı mekanik diyebiliriz. Hissiyatı ve ışıklandırması güzel. Şunu da söyleyeyim. 200 TL'ye olan Gamepower Warlock'u da alabilirsin. Outemu switch diye dışlamaya gerek yok bence. Bilinen markalarında bu switch ile ürünleri var ama onlar laf yemiyor. 200 TL'ye de en iyi hissiyatı Gamepower Warlock verir zaten. Kişiden kişiye değişir tabii ki. Düzgün de kullanırsan idare eder bence.
Anladim birde sey sorucagim James donkey 610 mu yoksa gamepower warlock mu? Ayrıca bunların garantileri sıkıntılı oluyor mu yani Türkiye içerisinde halledilebiliyor mu

7-8- aydır kullanıyorum.
Memnunum, mutluyum.
Bu fiyata siyah switchli, öekanik olarak daha iyisini alamayacağım için tercih etmiştim.
Pişman olmadım.

JD bu forumda tavsiye edilmez ama klavyesi ve faresini kullanıyorum, güzel ve fiyat/performans ürünü.
Logitech de olsa mebran klavyeye o kadar para vermeyin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı