James Donkey 610S alınır mı?

Öneremez miyim? Bilgi sahibiyim öneriyorum, ama hata bende. Mesaj sayıma ve beğeni sayıma bak, sonra dediğimi anlarsın. Klavyen yok diyorsun, nereden biliyorsun? B328 kullanıyorum.
Yok hocam uğraşmayın 30 saniyede kanser oldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD, kulaklık ve mouse modellerinden birkaç tanesini kullandım. Cidden hoş değiller. Madem fikriniz değişmeyecek, madem size öneri yaptığım için çok konuşuyor damgası yiyeceğim o zaman niye buraya soruyorsunuz?

Klavyesini kullanmamışsın ama? Bak ben SSD'nin kötü olduğunu biliyorum kulaklıktan dipses geldiğini de biliyorum ama mouse ve kulaklık iyi diyorlar sadece sizde gördüm bu kadar haterliği.

Bütçesini artırıp daha iyi bir şey almasını söylemek suçsa bırakırım. Önerdiğim klavyeler piyasanın en iyilerinden, böyle kalitesiz bir şey alınmaz. Üstelik sonra başka bir alternatif söyledim, dediklerine dikkat et.
Ben sana ne dedim onu anlamadım? "Dediklerine dikkat et." ne demek oluyor? Ben sana bir şey mi dedim? Her ne içiyor/kokluyorsan gramını azaltmanı öneririm.

Arkadaş "alınır" cevabı bekliyor. Benim yaptığım yanlış bir şey değil, insanları kötü yoldan çevirmek için elimden geleni yapıyorum, yaranamadık.

Yok alınır cevabını beklemiyorum.
Ama alayım üzerinden 1 2 ay geçsin ilk işim inceleme olacak merak etmeyin hem de objektif olacağım ve pişman olursam hepiniz ismini etiketleyip ben bir eşeğim diyeceğim.

Klavyesini kullanmamışsın ama? Bak ben SSD'nin kötü olduğunu biliyorum kulaklıktan dipses geldiğini de biliyorum ama mouse ve kulaklık iyi diyorlar sadece sizde gördüm bu kadar haterliği.
Klavye kullanan arkadaşım var. James Donkey 612 kullanıyor. Memnun değil. Tuşlar soyulmaya başlamış. Onlar da belki kullanmadan iyi diyor. Onları yargılamak yerine neden size iyi öneri yaptığımız için bize kızıyorsunuz?

Klavye kullanan arkadaşım var. James Donkey 612 kullanıyor. Memnun değil. Tuşlar soyulmaya başlamış. Onlar da belki kullanmadan iyi diyor. Onları yargılamak yerine neden size iyi öneri yaptığımız için bize kızıyorsunuz?

Size kızmıyorum klavyede eyvallah soyulabilir o çoğu klavyede olabilen sorun ama siz malzemesi kötü berbat vs diyorsunuz ama fiyatının 220 TL olduğunu göz önünde bulundursanız sizce dandirik mekanik hisli mi bu mu?
@350379

Yazdıklarını okuduğumda üzüldüm. Lütfen bu konuyu kaydet, 1-2 sene sonra kendi yazdıklarını tekrar oku.

Tabii ki.

Geri
Yukarı