James Donkey 610S Red Switch vs REDRAGON KUMARA K552 Blue Switch

youngcorleone

Centipat
Arkadaşlar bu iki klavye arasında kaldım. Açıkca tercihim Red Switch'ten yana ama Redragonda mevcut değil. JD 220₺ REDRAGON ise 300₺. Bu fiyat bandında başka önerileriniz var mı? Genellikle FPS arada MOBA tarzı oyunlar oynuyorum. Son olarak da JD sorunlu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu iki klavye arasında kaldım. Açıkca tercihim Red Switch'ten yana ama Redragonda mevcut değil. JD 220₺ REDRAGON ise 300₺. Bu fiyat bandında başka önerileriniz var mı? Genellikle FPS arada MOBA tarzı oyunlar oynuyorum. Son olarak da JD sorunlu mu?
Moba oyunları için blue switch, FPS oyunları için red tercih ediliyor genellikle. Ben Reddragon tercih ederdim.

İki klavyede çok iyi değil fakat James Donkey ürünleri almayın kalitesizler. REDRAGON KUMARA K552 Blue Switch alabilirsiniz fakat Blue Switch olduğu için çok ses çıkarıyor.
Anladım. Şu an elimde razer blackwidow var fakat alalı 4 yıl oldu ve bir kaç tuşu artık bazdn basmıyor ve green switchti. Sesinden artık hevesimi aldım, red switch kullanmak istiyorum açıkcası ama redragonda da mevcut değil :/

Bu fiyat bandın da başka öneriniz var mı peki? Verilen bu paraya değer mi sizce?
Redragon kesinlikle deger. Yurt disinda genellikle aliniyor, modlaniyor ve satiliyor. Yukarida arkadasin dedigi "mObvA iCiN blYUE SwITcH" seyini takmayin. Hangi switch kafaniza oturduysa onu alin.

Geri
Yukarı