James Donkey 610S Red Switch vs REDRAGON KUMARA K552 Blue Switch

Ben cumlemde "moba icin blue switch" demenize tepki gosterdim. Boyle bir sey sacmaliktan baska bir sey degil. Arkadasa sanki tum MOBA oyunculari blue switch kullaniyormus gibi gosteriyorsunuz.
İşte bende o yüzden dedim ki ''Moba oyunları için GENELLİKLE blue switch tercih ediliyor.'' Ben adama gidipte Blue switch al demedim, aklında fikir olması için yardım etmeye çalıştım.

Sizin bütçenizde ki markalar GamePower, Rampage ve James Donkey'den ibaret. Bence aralarında en iyisi James Donkey. Çok iyi değil ama GamePower ve Rampage'den iyidir.
JD tepkime, hissiyat olarak tatmin etmeyecekse ve çabuk bozulacaksa pek tercih etmek istemem açıkcası. Bana çok fazla olmasa da uzun ömürlü bir şey lazım açıkcası.

Oyun türlerinden de ziyade benim için hız, daha az ses ön planda. Clicky olayından hevesimi aldım diyebilirim. Aslında redragon red switch olsa düşünmeden alacağım.
Ikinci el klavyelere de bakabilirsiniz aslinda. Bir aralar Steelseries 6Gv2 100TL civarina satiliyordu ve siyah switch kullaniyor.

JD tepkime, hissiyat olarak tatmin etmeyecekse ve çabuk bozulacaksa pek tercih etmek istemem açıkcası. Bana çok fazla olmasa da uzun ömürlü bir şey lazım açıkcası.

Hocam ben Trust GXT 890 aldım normalde fiyatı 390 TL fakat D&r mağazalarında indirime girdi 300 TL'ye düştü 15 Eylül'e kadar. Bakmasınız tavsiye ederim.

O zaman ya bütçeyi arttıracaksınız, yada 2.el bakacaksınız.
İkinci ellere de bir bakayım öyleyse, klavyeye çok fazla para vermek istemiyorum açıkcası.
Hocam ben Trust GXT 890 aldım normalde fiyatı 390 TL fakat D&r mağazalarında indirime girdi 300 TL'ye düştü 15 Eylül'e kadar. Bakmasınız tavsiye ederim.
Kimi kullanan da o klavyede problemler olduğunu söylüyor. Kafam çok karışıyor açıkcası.

İkinci ellere de bir bakayım öyleyse, klavyeye çok fazla para vermek istemiyorum açıkcası.
Klavyeyi hobi olarak aliyorsaniz para vermenizi oneririm. Eger oyun icin kullanacaksaniz Bloody alin cunku 8 tusunun switchli, geri kalani membrane. Fiyatinin asiri ucuz olmasi da zaten isinize gelir.

Geri
Yukarı