James Donkey 619-87 Black Gateron Switch Klavye Alınır mı?

Decidueye

Decapat
Sizce alınır mı? 619 modelinin 104 tuşlu halini bulamadığım için 87 alacağım. 104 tuşlu halini bulan varsa söylesin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
unlost , furylevel gibi kanallar kullanıyordu ve bayaa bi tavsiye edildi. tasarımı ve içindeki gateron switchler ilgimi çekti açıkçası ve steelseries m400 farklı bir aydınlatması var mıdır ben maviden nefret ediyorum da :D :D bir de mümkünse mavi , siyah veya kahverengi switchli klavyeler öneriniz varsa belirtir misiniz ?

@Decidueye Hacı onlar ürünü inceledikten sonra para alıyorlar onun için övüp duruyorlar ürünü.
O kadar para veyorsun çöp olmasını ister misin? Asus al rahat et en az 3 senesi var.
Asus Cerberus Oyuncu Klavye Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Beyaz modeli belki beğenirsin.
Asus Cerberus Arctic Led Klavye Fiyatı - Taksit Seçenekleri
red-black-brown switchli klavye önerir misin ? bütçem 100-350 tl bu arada bu güzelmiş ama bana switchli bi klavye lazım :)

@Decidueye Hacı onlar ürünü inceledikten sonra para alıyorlar onun için övüp duruyorlar ürünü.
O kadar para veyorsun çöp olmasını ister misin?
son kez şu dediğine cevap vericem unlost doğru para alıyor fakat furylevel sponsorluğu bitse bile kullanmaya devam ediyor hala ve galiba unlostta öyle ama unlostun ekipmanlarıyla ilgili pek bilgim neyse iyi günler.

Ya şu marka bağımlılığından kurtulun artık.
4 ayda bozulurmuş... Saçma sapan konuşmayın. James Donkey ürünleri görüp görebileceğiniz en iyi f/p ürünleridir. Saçma sapan markalara yüksek ücretler vermektense James Donkey alabilirsiniz. Aynı şekilde Gamepowerda güzel bir marka fakat klavyelerini pek beğenmedim.

Her zaman ucuz ürünün bazı dez avantajları olacaktır fakat bu sizin üründen beklentinize göre değişir. Mesela James Donkey veya Gamepower gibi ürünlerde çok fazla yazılım desteği göremezsiniz (en azından şuan için) ve klavyelerinde Türkçe tuşlar yok, standart Q Ingilizce klavye. (Tabii ki siz Türkçe olarak kullanabilirsiniz onda yanlışlık olmasın ama sadece klavyede harfler İngilizce gözükür)

Şimdi mesela ben klavyemde yazılım desteğine çok takılmıyorum ve aynı şekilde Türkçe Q veya İngilizce Q olmasına da takılmıyorum. Benim üründen beklentim gerçek ve kaliteli mekanik switchleri olması ve sağlam olması bana bunlar yeterli ki JM'de kullanılan switchler ve ürünün genel malzemesi oldukça kaliteli ve bu yüzden JM gayet iyi bir tercih.
Alacağın SS, Razer gibi markaların sana tek artısı işte yazılım ile makro atama, ışıklarıyla oynama vs olur.

Bunun dışında yaklaşık yarım senedir Gamepower Medusa kulaklık kullanıyorum ve 140₺'ye almıştım. Bundan öncesinde Logitech G230 kulaklık kullanıyordum. G230'un plastikten yapılmış olan desteği kırıldığı için değişmek zorunda kaldım ve Medusa'yı aldım.
140₺'ye bu kaliteyi görünce oldukça şaşırdım. Ürünün mikrofonu 400-500₺'ye satılan kulaklıklardan en az 3-4 kat daha iyi. Ses yüksekliği oldukça fazla. Ses kalitesine 10 üzerinden puan versek 7 diyebilirim. G230'un tek avantajı ses kalitesine 8 diyebilirdim ama gidip bu fark için 100-150₺ fazla para vermek saçmalık.

İşkembeyi kübradan sallamayın, kullandınız mı da 4 ay sonra kaldı elinizde de bu kadar rahat yazıyorsunuz bilip bilmeden.
Adamlar on numara klavye yapmışlar varsa aynı fiyata gerçek mekanik siyah switchli klavye tavsiye edin.
Bilip bilmeden konuşmayın.
Sizce alınır mı? 619 modelinin 104 tuşlu halini bulamadığım için 87 alacağım. 104 tuşlu halini bulan varsa söylesin :)
Ekimde aldım aynısı kullanıyorum. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
Tasarımı ve ışıklandırması ok hoşuma gidiyor.
Kullanımı rahat, performansı iyi. Pişman olmazsınız.
Fiyatı sizin için uygunsa aynı özelliklerde başka markalarla kıyas edin aklınıza yatacaktır.
Ama ben bilindik markalardan vazgeçmem diyorsanız Apex M400 çok tavsiye ediliyor ama kullanmadım.
İncehesaptan alın, adamlar sattıkları ürünleri arkasında ve satış sonrası hizmetleri iyi.
Özellikle JD ürünlerinde birebir değişim yapıyorlar, 2 sene içinde bir sorun yaşarsanız zaten garantili ürünler.
red-black-brown switchli klavye önerir misin ? bütçem 100-350 tl bu arada bu güzelmiş ama bana switchli bi klavye lazım :)
Switch çeşitlerini araştırın mutlaka. Mesela baktığınız JD619 siyah switchli ve geri bildirim hissi yoktur.
Ne istediğinize bağlı switch seçimi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı