James Donkey 619-87 Black Gateron Switch Klavye Alınır mı?

Buradaki bir kaç arkadaş gömmüş ama şunu söyliyim, ben gamepower çok uzun süre kullandım, herkes en geç 4 ay sonra bozulur vs dedi fakat ben üründen çok memnun kaldım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bir çok arkadaşımda james Donkey kullanıyor ve hepsi şu an memnun, bence artık şu marka takıntısını bırakmamız lazım.

Örnek;
Apple bu telefona virüs girmiyor, Samsung çöp abi hemen yavaşlıyor.
Çin klavyeleri dandik hemen bozuluyor switchler, Steelseries alcan baba ömürlük.

Bence ikisinin de bir farkı kalmadı. Bu markalar dünyada satıyor, kısa sürede bozuluyor olsa o süreden fazla videoları incelemeleri önerileri vs gelmez. Marka bağımsız bak beğendiğin ürünü al geç kullan emin ol daha kalitesiz olsa bile sen kendi içinde beğendiğin ürünü aldığın için diğerlerinden daha kaliteli gelecek çünkü sen ürünü kendin beğendiğin için alacaksın, iyi bu onu alma ama ben onu istiyorum yok abi o bozuluyor bunu al bu yüzden de istediğin ürünü her kullandığında hep mutlu olacaksın. Globalde reklamını önerisini görüyor isen beğendiysen al.

arkadaşlar k70 lux veya k68 rgb alıcam bütçeyi biraz arttırdım ucuza bulmuşken alınmalı bence
k70 lux red : 470 tl
k68 rgb : 550 tl
galiba k70 alıcam daha dayanıklı zaten çok su dökmediğim için k68 almamı gerektirecek bişey yok heralde . iyi forumlar..

@Decidueye Hacı onlar ürünü inceledikten sonra para alıyorlar onun için övüp duruyorlar ürünü.
O kadar para veyorsun çöp olmasını ister misin? Asus al rahat et en az 3 senesi var.
Asus Cerberus Oyuncu Klavye Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Beyaz modeli belki beğenirsin.
Asus Cerberus Arctic Led Klavye Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Kardeşim bilmediğin kullanmadığın ürün hakkında ne güzel sallamışın öyle ya :D birincisi bozulduğu falan yok 4-5 ayda ikincisi furylevel 3. yılına girdi arkadaşın dediği klavyede ve sponsorluğu yok o adamın lütfen bilmediğin ürünler hakkında yorum yapma bilenler kullananlar yazıp yardımcı olur arkadaşa zaten

Geçen sene 31 Ekimde almışım, bir senedir sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.
Bilip bilmeden yazmayın arkadaşlar.

1573151668872.png

Benimde 9 ay olmuş, yaklaşık 180₺ gibi bir fiyata gelmişti ama Amerika'dan 9 ay önce.
Bir çok farklı markanın(corsair, coolermaster, razer etc.) ürünlerini kısa sürelide olsa kullanmış biri olarak cidden bu klavyenin hiç birinden aşağı kalır yani yok hatta alt tabanı metalden yapıldığı için diğer klavyelere göre çok daha sağlam hissettiyor.

180₺'ye ben böyle bir kalite elde ediyorsam diğer ürünlere 400-500₺ gibi ücretler vermek cidden parayı çöpe atmak olur benim için.
Screenshot_1.png

Şans eseri bu yoruma denk geldim. Şuan bu cevabı 4. senesinde olan James Donkey 619 Gateron Red switchli klavyemden yazıyorum. Bir kez daha marka takıntılığının ne kadar kötü bir şey olduğunu gördüm.

Şans eseri bu yoruma denk geldim. Şuan bu cevabı 4. senesinde olan James Donkey 619 Gateron Red switchli klavyemden yazıyorum. Bir kez daha marka takıntılığının ne kadar kötü bir şey olduğunu gördüm.
İstediğin kadar yaz kanka, bazı insanlara anlatamazsın bu durumu :)
(2 sene 2 aydır kullandığım JM 619 ile yazıyorum bende)

Geri
Yukarı