James Donkey 619 alınır mı?

Jeymz Eşeg çöpünü alma.

@enonertetanem @efedesu

Jeymz eşeg çöpünü alma.

@enonertetanem @efedesu

Peki neden kötü James Donkey? Redragon Dark avenger aklımda fakat James Donkey 619'a daha yakınım.

610s olan modelini kullanıyorum ocak ayından beri. Muhtemelen switch kalitesi vs. denk modellerdir 619 ile. 10 aylık kullanımım sonrasında W tuşu arızalandı. Servis gayet ilgiliydi ve 10 gün içerisinde arızayı onarıp tarafıma teslim ettiler. Onun dışında ürünün kendisinden memnun kaldım genel olarak. Oyunlardaki geri bildirimi vs. gayet yeterli kendi fiyat bandında. Karar sizin.

Bana James Donkey'in neden kötü olduğunun mantıklı bir açıklamasını yap almayacağım.
610S olan modelini kullanıyorum ocak ayından beri. Muhtemelen Switch kalitesi vs. denk modellerdir 619 ile. 10 aylık kullanımım sonrasında W tuşu arızalandı. Servis gayet ilgiliydi ve 10 gün içerisinde arızayı onarıp tarafıma teslim ettiler. Onun dışında ürünün kendisinden memnun kaldım genel olarak. Oyunlardaki geri bildirimi vs. gayet yeterli kendi fiyat bandında. Karar sizin.

Hocam 610S modeli çok düşük bir model diye düşünüyorum, 3 4 yıl kullanan biliyorum 619'u ama bana çöp diyerek mantıklı bir açıklama yapmıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı