James Donkey 619 alınır mı?

Bütçe
350

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Arkadaşlar merhabalar, forumda Rampage, Gamepower ve James Donkey vb. markaları önermeyen aldırtmamaya çalışan biri olarak bu konuyu açıyorum maalesef ülkemizin durumu yüzünden. Bana bu markaların (artık marka denirse) ne kadar körü ve dandik olduğunu anlatmanıza gerek yok. James Donkey eskiden gerçekten kaliteli bir marka olduğunu düşünüyorum ve bu klavyenin de tek tük iyi çıkan bir ürünü olduğunu düşünüyorum. Eskiden almak isteyip de ağlamazdık bu markayı fakat sonra ne oldu ise Rampage ve Gamepower hiçbir farkı kalmadı hatta onların bile altına düştü diyebilirim. Neyse stok geldiği zaman bu klavyeyi almak istiyorum sizce alınır mı? Alınmaz ise neden alınmaz ve ne önerirsiniz? Bütçem 350 TL. Eğer alınırsa Black Switch mi Red Switch mi almalıyım? Yoksa stok bekleyip Redragon Kumara K552-2, coolor Master CK350 mi almalıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an James Donkey 619s modelini kullanıyorum. Gayet iyi bir klavye şu ana kadar sorun yaşamadım. Red Switch isterseniz Red Dragon olanı alabilirsiniz. 2 klavye de Outemu marka switch kullanıyor sanırsam.

Şu an James Donkey 619s modelini kullanıyorum. Gayet iyi bir klavye şu ana kadar sorun yaşamadım. Red Switch isterseniz Red Dragon olanı alabilirsiniz. 2 klavye de outemu marka Switch kullanıyor sanırsam.

Birkaç fotoğraf ekleyebilirimsiniz? Ve siz hangi Switch kullanıyorsunuz? James Donkey gateron Switch kullanıyor diye biliyorum. Ve 619 ile 619s farkı nedir?

9d84a969-df45-48e3-9cc9-bb523be00ab4.jpg

James Donkey 619s outemu marka mavi Switch kullanıyor. 619 olan modelde gateron Switch vardı yanlış bilmiyorsam. Fotoğraf pek kaliteli çıkmamış kusura bakmayın.

Geri
Yukarı