James Donkey 619 VS Corsair K55 VS Masterkeys Lite

• Konuyu başlatan xdfa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 633

xdfa

Kilopat
Bu üçünden birini seçseydiniz hangisini seçerdiniz? James Donkey mekanik olduğu için dikkat çekiyor fakat kaliteli mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben 1 senedir kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım JD 619 ile mekanik istiyorsan düşünme bile derim kalite olarak diğer saydığın klavyelerden aşağı kalır yanı yok klavyenin üst kısmı kalin bir aliminyüm altıda gene baya kalın bir plastik ile kaplı istediğiniz kadar zorlayın hiç boşluk gıcırdama yada esneme gibi durumlar olmuyor aldığımda çok zorlamıştım tık demiyor :). Alıcaksan Gateron olan modeli almalısın Outemu switchler çabuk bozuluyor genelde. Sırf RGB için diğerlerini almaya gerek yok bence tabi karar senin ben zamanında aldım ve çok memnunum bu fiyata alınabilecek en kaliteli mekanik klavyelerden biri.

Masterkeys Lite L almayı düşünüyorum ben de. Diğer klavyeler hakkında çok bir fikrim yok ama bu fiyata alınabilecek en iyi klavyelerden birisi.

K70 alın diyeceğim ama fiyatı biraz fazla gelebilir. HyperX Alloy indirimde olması lazım bütçe biraz artarsa sizin için en iyisi olur.

James Donkey bulaşmayın derim paranız cebinizde kalır.

Sana önerim G213 olacaktır. Eğer profesyonel anlamda oyun oynamıyorsan klasik membran klavyeler senin için daha sağlıklı olacaktır. Kaliteli membran klavyelerde kullanılan teknoloji ile artık gecikme değerleri çok düşürüldü ve basım hissiyatı çok gelişti. Mekanik klavyeler uzun süre sonra elleri çok fazla yoruyor. Bende antrenmanlarda G213 kullanıyorum. Ergonomik yapısı ve rahatlığı çok iyi derecede ve çok başarılı bir klavye.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı