James Donkey 619S'i nasıl buldunuz?

• Konuyu başlatan Yuuji
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 109
  • Görüntüleme 15B
Bende Rampage Turret modelini alacaktım fakat aldığım dönem o klavye 270 TL fiyata sahipti 70 TL fiyat farkı olunca bende James Donkey almayı tercih ettim fakat doğru karar mıydı emin değilim zaman gösterecek.

Tamamdır dostum teşekkür ederim cevapların için.
Yay sorunu gibi konuları gördüm forumda. Corsair klavyesi de vardı.

12 Ocak günü sipariş ettim sanırım hafta içi gelecek yarın kargoya verilip. Switch markası nedir yazıyor mu? Kaç modu var?
Evet switchlerin üzerinde Outemu yazıyor fakat orijinal mi emin olacak kadar tecrübem olmadığı için ayırt edemiyorum. Bu yay sesinin fazlalığı açıkçası bende de bu switchlerin merdiven altı üretim olabileceğinin izlenimini uyandırıyor.

@adam gibi adam 1050 ti bana bahsettiğin klavyenin 619S'e göre daha iyi olduğunu seri şekilde kanıtla hadi bekliyorum. Klavyelerin büyük üstadı @rohatbaba123 yardımcı olsun ondan fikir al.

Belki 619S iyi olabilir, daha bilmiyorum.

Kaliteli olursa bu fiyata Red Switch harika olur.

Bu arada beni klavyelerin üstadı olarak gördüğün için sağ ol.

Eğer ürününüz geldiyse aynı yay sesi sizde de oluyor mu?
Henüz gelmedi umarım hafta içi gelir.
Şikayetvar'a ilettim. Müşteri hizmetleri ile konuştum biraz bekletilsem de sorun çözüldü. İncehesap bu durumlarda biraz sıkıntılıymış iade ve kargo için. Ama sorun olmadan çözüyorlar. Gelsin incelemesini bu hafta içinde yapacağım. Konuyu takip edenlere teşekkür ederim.

Geri
Yukarı