James Donkey 619S'i nasıl buldunuz?

• Konuyu başlatan Yuuji
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 109
  • Görüntüleme 15B
Klavyenin tuşuna sert basarsan oluyor. Doğal olarak her tuşu yayı olduğuna göre her tuşta olur tabii ki.

Dostum klavyenin tuşuna sert basmam elbette sesin şiddetini değiştiriyor fakat elimi dahi sürttüğüm takdirde o ses daha az çıksa da yine çıkıyor ayrıca bazı klavyelerde araştırdığım kadarıyla bu ses belirli tuşlarda olabiliyor emin olmak için sordum sadece.

Dostum klavyenin tuşuna sert basmam elbette sesin şiddetini değiştiriyor fakat elimi dahi sürttüğüm takdirde o ses daha az çıksa da yine çıkıyor ayrıca bazı klavyelerde araştırdığım kadarıyla bu ses belirli tuşlarda olabiliyor emin olmak için sordum sadece.
Bende Red Switchlisi var. Dediğiniz kadar olmuyor. Bu durum Blue Switchli de daha çok olabilir. Bu klavye de bütün tuşlar da var yay sesi.

Eşeği uzun süre kullanan var mı forumda? Nedense bana Rampage gibi firmalara göre daha çok güven veriyor.

Bende Rampage Turret modelini alacaktım fakat aldığım dönem o klavye 270 TL fiyata sahipti 70 TL fiyat farkı olunca bende James Donkey almayı tercih ettim fakat doğru karar mıydı emin değilim zaman gösterecek.
Bende Red Switchlisi var. Dediğiniz kadar olmuyor. Bu durum Blue Switch'li de daha çok olabilir. Bu klavye de bütün tuşlar da var yay sesi.

Tamamdır dostum teşekkür ederim cevapların için.

Yok hocam kasanın metal olması yüzünden kasaya tırnağımla vuruncada aynı ses çıkıyor.
Onu zaten birkaç mesaj önce bende belirtmiştim fakat sesin kaynağının o metal parça olduğunu zannetmiyorum. Metal parça sadece sesin daha yüksek çıkmasına sebep oluyor. Sesin kaynağı switch içerisindeki yay kaynaklı diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı