James Donkey 619S'i nasıl buldunuz?

• Konuyu başlatan Yuuji
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 109
  • Görüntüleme 16B
Black klavye rengi hocam.
İlginç, klavye rengi olsa niye öyle yazmış, neyse.
Atar mısın lütfen ?
Örnek olarak bu var, ama biraz tuzlu sanırım.

Zaten bu klavye üzerine konuşuyoruz ya :D Arkadaş bu fiyata Rampage, Gamepower var demiş. Bende at dedim.
Hocam red switch olan modeli istediniz sandım.
Black klavyenin modeli hocalarım. James donkeyin her klavyesinde olan bir şey bu white versiyonu da olduğu için :)
O zaman klavye mi kırmızı renk oluyor yoksa switch mi anlayamadım kusura bakmayın.

Gaming gecelerinde incehesapta 219a düşmüştü o hocam. Aslına bakarsanız o fiyattan bile satılıyor. Ama switchlerini bizzat inceledim ve outemu değiller. Adam kandırıyorlar resmen. Merdiven altı switch kullanıp housingi kopyalayarak üzerine marka basmışlar. Yayı da leafi de metal değil plastik üstü kaplama.
Hocam red switch olan modeli istediniz sandım.

O zaman klavye mi kırmızı renk oluyor yoksa switch mi anlayamadım kusura bakmayın.
Switch kırmızı klavye siyah hocam.

Bende ogre var ancak yay sesi fazla geliyor ve sol Shift tuşundan sağdakinden farklı bir ses geliyor.

Bende ogre var ancak yay sesi fazla geliyor ve sol Shift tuşundan sağdakinden farklı bir ses geliyor.
Farklı ses gelmesi her klavyede oluyor hocam. Stabilizörle alakalı. Basit bir lube işlemi ile halloluyor. ancak yay sesi gittikçe artacak malesef. Üstelik ileride çift basma ve basmama da başlayacak. Şimdiden geçmiş olsun.

Gaming gecelerinde incehesapta 219a düşmüştü o hocam. Aslına bakarsanız o fiyattan bile satılıyor. Ama switchlerini bizzat inceledim ve outemu değiller. Adam kandırıyorlar resmen. Merdiven altı switch kullanıp housingi kopyalayarak üzerine marka basmışlar. Yayı da leafi de metal değil plastik üstü kaplama.

Switch kırmızı klavye siyah hocam.

Markaları belli zaten, sadece bu fiyatta Red Switch var diye attım.

Bu klavye fiyata güzel sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı