James Donkey 710 alınır mı?

3 yıldır James Donkey 712 modelini kullanıyorum. Hoparlör kısmında zerre sorun yok. Ama mikrofon için aynısını diyemem. James donkey alınmaz diyenlere de aldırış etmemenizi öneririm. Genellikle belli markalarla sponsorluk yapan veya yapmaya çalıştıkları için çemberi fazla genişletmiyorlar. Haliyle de bu tür kulaklıklar bu daire içerisine giremiyor. Mikrofonu not düştüm ama yine kötü değil. Sadece beni tatmin etmiyor. Bazen bir dediğimi tekrar tekrar söylemem gerekiyor. Kaliteden taviz vermemekle marka fanboyu olmak çok farklı olduğu için herkesin önerisine kulak vermemek gerekir.

Merhaba, aldıysan memnun musun JD 710'dan.

Aldım, evet memnumum. Ses kalitesi, mikrofonu beni tatmin etti. Sesi bayağı yüksek geliyor. Mikrofonu da bu fiyattaki kulaklıklara göre çok çok iyi. Yazılımı üzerinden de birçok ayar yapılabiliyor. Sadece malzeme kalitesi kötü geldi bana her an kırılacakmış gibi bir hissi var. Kablo konusunda ise kablosu uzun ama bana sorun yaratmadı kasanın arka tarafına taktım dolanmasın diye dolanma falan yaşamadım. Kısacası net bir şekilde rahatlıkla alabilirsiniz.

Aldım, evet memnumum. Ses kalitesi, mikrofonu beni tatmin etti. Sesi bayağı yüksek geliyor. Mikrofonu da bu fiyattaki kulaklıklara göre çok çok iyi. Yazılımı üzerinden de birçok ayar yapılabiliyor. Sadece malzeme kalitesi kötü geldi bana her an kırılacakmış gibi bir hissi var. Kablo konusunda ise kablosu uzun ama bana sorun yaratmadı kasanın arka tarafına taktım dolanmasın diye dolanma falan yaşamadım. Kısacası net bir şekilde rahatlıkla alabilir

Aldım, evet memnumum. Ses kalitesi, mikrofonu beni tatmin etti. Sesi bayağı yüksek geliyor. Mikrofonu da bu fiyattaki kulaklıklara göre çok çok iyi. Yazılımı üzerinden de birçok ayar yapılabiliyor. Sadece malzeme kalitesi kötü geldi bana her an kırılacakmış gibi bir hissi var. Kablo konusunda ise kablosu uzun ama bana sorun yaratmadı kasanın arka tarafına taktım dolanmasın diye dolanma falan yaşamadım. Kısacası net bir şekilde rahatlıkla alabilirsiniz.
Yazılımının linki vs. Varsa iletebilir misiniz rica etsem ?

Geri
Yukarı