James Donkey 710 alınır mı?

CH321 nasıl ortala ürün ?:D H2002D'den kesinlikle daha iyi.
Ortalama ürün değil de ne, üst seviye ürün mü? Kullanmadım, bilmiyorum. İncelemelerden okuduğum kadarıyla yorum yapıyorum, gördüğüm de çoğunlukla ortalama bir ürün olduğu yönünde. Kaliteli markaların giriş seviyesi ürünlerinden mümkün olduğunca kaçınıyorum. Fiyatı zaten gereğinden fazla artmış.

Ortalama ürün değil de ne, üst seviye ürün mü? Kullanmadım, bilmiyorum. İncelemelerden okuduğum kadarıyla yorum yapıyorum, gördüğüm de çoğunlukla ortalama bir ürün olduğu yönünde. Kaliteli markaların giriş seviyesi ürünlerinden mümkün olduğunca kaçınıyorum. Fiyatı zaten gereğinden fazla artmış.
H2002D'de orta seviye ise CH321'in bir üst segmenti olduğunu söyleyebilirim. Hâla fiyatını hakediyor.

Rakipleri Blackshark V2X/Corsair Void Elite Stereo. USB isterse bir rakibi kalmıyor.

Eski mesajları okumadan yazıyorum.
Yaklaşık 1yıldır James Donkey 712 kullanıyorum. Benim kullandığım model için: Öncelikle 7.1 ve 3D özelliği asla çalışmıyor uygulaması berbat ötesi malzeme kalitesi kötü ve terletiyor ayrıca ses kumandasından sesi yükseltince dip ses oluşuyor. Fakat her şeye rağmen fiyatı uygun ve ses kalitesi olarak tatmin ediyor kalitesiz ama idare edecek bir kulaklık.

Zamanında 110TL'ye almıştım ve bayağı kullandım. Bir kere kablosu temazsızlık yaptı ben de servise gönderdim, hemen yapıp gönderdiler. Sonradan ise kedim pedlerini parçaladı, yoksa daha çok kullanırdım. Güzel kulaklıktı tavsiye ederim üzmez bu kulaklık fiyatına göre.

Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim.

Eski mesajları okumadan yazıyorum.
Yaklaşık 1yıldır James Donkey 712 kullanıyorum. Benim kullandığım model için: Öncelikle 7.1 ve 3D özelliği asla çalışmıyor uygulaması berbat ötesi malzeme kalitesi kötü ve terletiyor ayrıca ses kumandasından sesi yükseltince dip ses oluşuyor. Fakat her şeye rağmen fiyatı uygun ve ses kalitesi olarak tatmin ediyor kalitesiz ama idare edecek bir kulaklık.

Pazar günü CH321'i almıştım. Dün yani salı günü teslim oldu. Aşırı konforlu olmasa da rahatsız etmiyor. Mikrofon kalitesi mükemmel.

Yeni konular

Geri
Yukarı