James Donkey 710 alınır mı?

Arkadan gelen seslerde sıkıntı yaşıyordum. Ses ayarlarından gelişmişten ses geliştirmelerini etkinleştir tikini kaldırdım ve sorun düzeldi. Sesler de çok daha net gelmeye başladı.

Teşekkür ederim.

Pazar günü CH321'i almıştım. Dün yani salı günü teslim oldu. Aşırı konforlu olmasa da rahatsız etmiyor. Mikrofon kalitesi mükemmel.
Evet, o kulaklığı ben de düşünmüştüm tasarımı rahatsız geldiği için almadım ama iyi kulaklıktır. Hayırlı olsun hocam

Evet, o kulaklığı ben de düşünmüştüm tasarımı rahatsız geldiği için almadım ama iyi kulaklıktır. Hayırlı olsun hocam.

Yaklaşık 4-5 saattir kulağımda ve herhangi bir ağrı ve acı hissetmiyorum. Üstelik çok hafif bir kulaklık. Sadece biraz terleme yaptı.

Eski mesajları okumadan yazıyorum.
Yaklaşık 1yıldır James Donkey 712 kullanıyorum. Benim kullandığım model için: Öncelikle 7.1 ve 3D özelliği asla çalışmıyor uygulaması berbat ötesi malzeme kalitesi kötü ve terletiyor ayrıca ses kumandasından sesi yükseltince dip ses oluşuyor. Fakat her şeye rağmen fiyatı uygun ve ses kalitesi olarak tatmin ediyor kalitesiz ama idare edecek bir kulaklık.
Hocam Driverını kurabilirseniz 7.1 ve 3D Güzel Çalışıyor
ses kalitesi baya artıyor açtığınızda.
tronsmart glary driver
gampower kulaklık driver
JD 712 driver (incehesapta var)
kurmayı deniyebilirsin hepsi aynı

Hocam Driverını kurabilirseniz 7.1 ve 3D Güzel Çalışıyor
Ses kalitesi bayağı artıyor açtığınızda.
Tronsmart glary driver
Gampower kulaklık driver
JD 712 driver (İncehesap'ta var)
Kurmayı deneyebilirsin hepsi aynı

Hocam kurdum zaten ama o 7.1'e iyi diyorsanız yanlış anlamayın ama hayatınızda hiç gerçek 7.1 kullanmamışsınız.

Geri
Yukarı